Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az iskolafogorvosnak miért...

Az iskolafogorvosnak miért jó,hogy a papírra olyan rossz fogakat is ráír,hogy kezelésre szükségesek ami valójában nem is szuvas ,rossz fog ?

Figyelt kérdés
Hanem teljesen egészséges fog.
júl. 18. 13:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha van meló lesz lóvéja is, ha nincs nem lesz.
júl. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Kb. azért, amiért a nagyothalló készülékeket áruló boltokban végzett "ingyenes hallásvizsgálatok" 380 %-a azt állapítja meg a hiszékeny balekokról, hogy olyan süketek, mint egy üteg!
júl. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet csak fogszabályozás miatt írta rá,ha ferde.
júl. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem, mert voltunk azóta maszek fogorvosnál is,és nincsenek rossz fogak. Fogszabályozásra sincs szükség sem.
júl. 18. 14:35
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is tömni akart 5 fogat, adott is időpontot. Aztán nem mentem vissza.

Ez 24 éve volt, még mindig nincs lyukas fogam, sok fogorvos látott már azóta. :D

Eü. dolgozó lettem, az elvégzett beavatkozások kódolásával kapjuk a pénzt az államtól, gondolom a fogorvosnak is ez van. Csak nekik még jobban megéri, mert egy rendelőben dolgozik 1-2-3 orvos, amennyi sok pontot érő beavatkozást végeznek és kódolnak, annyival több jut a rendelőjük részére. (Ez ugye nem a fizetés, hanem a betegekre, ellátásra fordítható összeg, vehet fúrót, kesztyűt, légkondit.)

júl. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!