Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Felnőttként elkaptam a kéz...

Felnőttként elkaptam a kéz láb száj vírust kb 1hete de a szám nem akar gyógyulni oldalt 2nagy csomó van ez normális?

Figyelt kérdés

Elsőnek erőstorokfájással kezdődött

Utána a számba afták jelentek meg majd halvány pöttyök a talpakon és a tenyeremen

Már jobban vagyok de a szajuregemben az afta még mindig ott van főleg a szájüreg 2szélében kisebb csomó van mind két oldalt és nem múlik eléggé aggaszt

Fiam is elkapta de neki elmúltak a száján 3nap állat túl volt rajta

De nekem meg mindig ott van és az a holyagos aggaszt?

Szerintetek lehet hogy az szájrák és nem a vírustól van?

Fogorvos a múlt héten öblögetőt írt azt mondta ha nem múlik 2hét múlva menjek vissza

A fogorvos észreveszi a szájüregi rákot?

Vagy lehet a vírustól múlik nehezen mert meg kisebb pöttyök az egész szamba vannak de a 2oldalso aggaszt főleg a jobb oldali mert ott egy nagy holyag van :(


júl. 16. 13:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Háziorvos mit mondott?
júl. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Háziorvos semmit hogy a vírustól van de már több mint 1hete nem múlik fül orr-gégészeten voltam fülgyuladással ami nálam gyakori ott meg nezettem a doktornovel azt mondta hogy enyhén duzzadt erezett nyálkahártya de aftat már lát

Javasolta használják szajoblogetot amit már használok 2hete de semmi

Kérdeztem hogy rossz indulati változást lát e de azt mondta nem

Bár nem tudom mennyire pontosan nézte meg

Szerintetek lehet szájrák? Régen dohányoztam 1éve kb leszoktam

Fogászatra hétfőn megyek de már nem fáj mint először csak nem múlnak és a csomó aggaszt 2oldalt

júl. 18. 21:53
 3/3 A kérdező kommentje:
Rosszul írtam “aftát már nem lát”
júl. 18. 21:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!