Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan lehetséges, hogy a...

Hogyan lehetséges, hogy a főpolgármester-jelöltekre leadott szavazatokat többször is átszámolták és minden esetben más-más eredmény jött ki?

Figyelt kérdés
Nézetem szerint a számlálóbizottság tagjait felelősségre kellene vonni a felületes munkájukért. Ráadásul bízzak meg a többi személyekre leadott vokszok helyes számában is...

júl. 12. 13:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek. Szerintem ez a leggázabb az egészben.

Nem értem, mi olyan nehéz azon, hogy a szavazat érvényes-e és 1. vagy 2. vagy 3. helyen van-e az X

júl. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

"többször is"

"minden esetben"

Tudomásom szerint kétszer volt számolva. Javítsatok ki, ha tévedek.

Ebben pedig simán benne van az, hogy tévedés+korrigálás.


"Nem értem, mi olyan nehéz azon, hogy a szavazat érvényes-e és 1. vagy 2. vagy 3. helyen van-e az X"

Ebben az a nehéz, hogy sok választónak is nehézséget okoz az X berajzolása, amiről aztán jogszabályok betű ről betűre értelmezése alapján kell eldönteni, hogy minek számít, mi számít érvényesnek, stb.

júl. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
52%
Hát úgy, hogy "véletlenül" a másik nevéhez rakták a szavazatokat. Nyilván nem pártatlan emberek számolgatják ezeket, meg nyilván kb leszarják, hogy mi lesz az eredmény...
júl. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

#3 "Nyilván nem pártatlan emberek számolgatják ezeket, meg nyilván kb leszarják, hogy mi lesz az eredmény..."

Gratulálok, egy mondaton belül sikerült önmagadnak ellentmondani.

júl. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

#2 (14:10):


Tévedsz! Nem kétszer, hanem úgy emlékszem, hogy háromszor számolták, így:

- jún. 9: a különbség 324 szavazat Karácsony javára

- jún. 14: -"- 41 -"-

- júl. 9: -"- ? -"-

Tehát legalább 3 számláls volt.

júl. 12. 15:28
 6/6 anonim ***** válasza:

#5, az általad jún. 14-ként jelölt alkalommal csak az első körben érvénytelen szavazatokat számolták újra, nem az összeset!

Lehet persze bőszen nyomkodni a piros X-et minden nektek nem tetsző válaszra, de ez a tényeken nem változtat.

júl. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!