Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Régen, amikor iskolába jártato...

Régen, amikor iskolába jártatok, milyen volt a menza?

Figyelt kérdés
A menzás kaja régen is ilyen rossz volt? Vagy csak mostanában lett ilyen?

júl. 11. 16:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

3 éves koromtól eszem a menzát. Nem tudom, de nekem a legtöbb menzás kajával nem volt semmi bajom.

Persze voltak olyanok amiket nem szeretem, amik nem izlettek de a többséggel semmi bajom nem volt.

júl. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Értem. Akkor csak nálunk volt ilyen rossz?
júl. 11. 17:03
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Az utóbbi talán 8-10 évben (de lehet már korábban is) jött az be, hogy sómentesen főznek, így nagyon ízetlen minden.

Amikor én jártam menzára (már jó 25 éve) akkor nagyon jól főztek, néhány étel kivételével nekem minden ízlett, mindenből ettem.

júl. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is már vagy 25 éve érettségiztem. A gimiben is de az általánosban is mindenki az osztályból menzán kajált. 6. óra után ment mindenki az ebédlőbe kajálni. Persze akkor sem szeretett mindenki mindent, de nem az volt mint ma. Ma a fél osztály nem eszi meg a menzát.
júl. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Utóbbi időben sok a por alapú étel és a félkész.

Amikor gyerek voltam mindent maguknak kellett a konyha soknak csinálni

júl. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Óvodában (2003-2005) szerettem. Iskola alsóban (2005-2009) nem, kivéve néhány ételt, mint az aranygaluska vagy a rántott hal kukoricás rizzsel. Azokból sem ettem túl sokat, mert már gyerekként is taszított az evőeszközök állapota meg ahogyan tisztították a tányérokat. A legnagyobb mélypont talán 2008 körül lehetett, amikor valami fura, pirosas löttyöt kaptunk 1 virslivel kísérve. Ötödiktől már nem voltam tanszobás, otthon ebédeltem. Azóta egyszer ettem kimondottan iskolai menzán. Finomabb volt ugyan, mint régeb, meg nem is a településemen jártam, de picit viszolyogtam tőle. Meg úgy en bloc az üzemiesebb étkezdéktől. A téma kapcsán ajánlom ezt a videót meg az alatta lévő kommenteket:

[link]

júl. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyrészt megettem, de nem voltam elragadtatva tőle. 15 éve voltam menzás középsuliban. De mivel kellett a pénz másra (kolis voltam), így megettem azt is (már amit bírt a gyomrom), nem haltam bele. De olyan rosszat tényleg soha nem ettem még életemben máshol, ha nagyon para volt, csináltunk zacskós levest vagy melegszendvicset helyette a koliban. Pl. tök jól hangzott a menün, hogy húú pizza lesz, aztán a valóság abból állt, hogy valami taknyos tészta le volt öntve a legolcsóbb tescos ketchuppal, ezen kívül volt még rajta felkockázott parizer, konzervkukorica és valami sajtszerű izé, ami nem ráolvadt, hanem rászáradt a sütés során erre a gasztronómiai remekműre. Konstatáltuk, hogy ez ilyen.
júl. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Értem. Köszi! Akkor úgy látom változó, kinek, hol milyen.
júl. 11. 23:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!