Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy lánynál miért nem mernek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lánynál miért nem mernek kezdeményezni a fiúk?

Figyelt kérdés

jún. 30. 22:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Félnek a visszautasítástól
júl. 1. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
83%
Ki nem mer?
júl. 1. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szégyenlősségtől a visszautasítástól való félelemig sok minden lehet.


Az a baj a legtöbb emberrel ismerkedés témában, hogy egyből ráparáznak, mert már többet akarnak elsőre a másik féltől, holott az alap és egyik legfontosabb tényt elfelejtik:


Ember az ember. A megjelenés mellett van személyiség is, emberként kell első sorban megismerni a másikat.


A gyermeteg gondolkodást vagy/és majom agyat fel kell, hogy váltsa a tudatosság. Normál esetben.


Vannak felnőttek is, akik képtelenek erre.


Ez van. Nem lehet velük mit kezdeni.

Sokan várják csak a sültgalambot a szájukba.

júl. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%

3


Ez igaz, de a gond az, hogy a csajok meg ha nekik is tetszik a srac, akkor "harcoljon ertem" vagy "kuzdjon ertem" vagy "akarjon tobbet". Es ezt igy szurd le infravoros szemekkel, es MRI geppel, hogy az idegrendszere, neuronjai elektromossaga az agyban ilyen jeleket ad.


Es ez utan azt hiszi a srac, hogy ez baromkodik velem es ott hagyja, a csaj meg elkezdi, hogy "hat ugy latszik nem jottem be neki annyira". Ez a baj ha nyomulsz jol jossz ki vagy sem, es a legtobb esetben szarul jossz ki es pazarlod az idodet erzelmileg.


Jobb lenne ha kozolnek a nok, hogy figyelj nekem is szimpatikus vagy nem akarunk osszefutni legkozelebb (es nem valamikor hanem konkret idopont, mert a valamikor megint simli es "jaj bocsi nem erek ra") mondjuk kovetkezo hetfon, es erdeklodjon mikor jo neked, meg te is, hogy neki mikor jo. Ez az idilli kep.


Konkretan, hatarozottan, rovidre fogva, elkezdeni vagy elhagyni nem logatni a poent a levegoben.

júl. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
81%

Amit az előző írt, az az egyik fele.

A másik az, hogy ha netán, véletlenül (az esetek 99%-ában) valaki nem jön be a lánynak, azt sokszor a létező legalpáribb, legbunkóbb módon utasítja el.

Márpedig egy férfi ilyet nem visel el tartósan. Legkésőbb az ötödik ilyen után taktikát vált. A többi lányhoz máshogy fog viszonyulni.

júl. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!