Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok(és lányok),milyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok(és lányok),milyen szöveggel kezdeményezzek egy lánynál közösségi oldalon?

Figyelt kérdés

2022. júl. 5. 15:26
 1/8 anonim ***** válasza:
69%

Először köszönsz. Aztán leírod, higy ki vagy és mit akarsz, mert egy random Sziára, sennki nem fog vissza írni. Aztán pedig írsz valamit ami beindítja a beszélgetést. A mizut, hogy vagyot, és van e kedved ismerkednit most azonnal felejtsd el.


Valami ilyesmit írj:


Szia, én Józsi vagyok. Nagyon erdekesek a posztjaid, szívesen beszélgetnék veled. Nagyon aranyos a kiskutyád azon a képen, milyen fajta?

2022. júl. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
37%
a kettes baromságokat ír, még életében nem szólz hozzá egy lányhoz sem
2022. júl. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
40%

Ha engem jelöl egy fb-n vagy instán általában rákérdezek hogy ő is ismerősöket keres-e. Ha igen akkor rászoktam kérdezni hogy hogy aztán valami csak kisül belőle. Ha viszont esetleg egy barátnője használta a telefonját és ő jelölt akkor meg arra hogy mi jót is csináltak. Egy kicsit beszélgetünk laza vagyok, valamennyire vicces de nem erőltetem majd pedig elköszönök. Ha felkeltettem az érdeklődését akkor irni fog hogy egyébként neki nem gond ha ismerkedünk vagy ő is szeret és lehet folytatni.


Na ha én jelöltem valakit vagy jobbra húztam ott én is bajban szoktam lenni. Általában kerülöm a sablonos bemutatkozós kezdeményezést ha lehet. Főleg tinderen meg badoon szokott bejönni az hogy valahogy egyből felkeltem az érdeklődést, mondom hogyan: feldobok egy randi ötletet ami nem megszokott. Nekem például az hogy:


Sziaaa, XY!(név fontos mert az emberek szeretik hallani a saját nevüket)

Mit szólnál hozzá, ha éjszaka elmennénk egy helyre ahol nincs közvilágítás és senki nem zavar minket? Egy üveg vörösbor és hangszóró társaságában néznénk a csillagokat, vibeos zenét hallgatnánk és annyi fröccsöt innánk amennyi belénk fér.


Nos mielött jönnének a kritikák. Igen, van az úgy hogy ez bizalmatlanságot ad, egy ember rabló/gyilkos írkálna ilyeneket, hát ha ez van minél lazábban és szarkasztikusabban kell reagálni. A másik viszont, a veszély izgalmas, ami izgalmas az pedig vonzó nem? Hiszen ha csajozunk/pasizunk az örömért és izgalmakért élünk.


Kedves kérdező nem tudom fbn vagy instán hogyan kéne kezdeményezni nem jelölgetek másokat meg nem is biztos hogy vevőek az ismerkedésre, egy ismerősöm módszere az hogy keress instán privát fiókokat, kérj egy követést és ha ő is kér tőled követést az egy jó jel😉. Társakeresőkön meg irj egy jó program ötletet ami felkelti az érdeklődést, egy csajra több százan irnak egy nap. Légy te az érdekes. Hajrá

2022. júl. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
93%

Attól függ ismerősök vagytok-e egyáltalán.

Ha igen, akkor szokott kirakni sztorit/képet? Azokkal kapcsolatban lehet kérdezni.

Ha nem vagytok ismerősök, az neccesebb, én nem írok vissza idegeneknek. Ha olyanokat ír, hogy hogy vagyok, akkor azért nem, mert mi köze hozzá, ha meg nyílt lapokkal hogy ismerkedni szeretne, akkor meg azért, mert nálam úgy működik, hogy előbb beszélgetünk és majd alakul ha alakul.

2022. júl. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nézd meg, miket posztol,mi érdekli, és azzal kapcsolatban írjál valamit, de csak olyat jelöljél be, akinek az érdeklődési köre hasonló a tiédhez.
2022. júl. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Szia!Cooper vagyok, akkor kezdhetjük?
2022. júl. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Senior Séf ***** válasza:
100%

Valami meglepővel. A "szia, tetszel, és szeretnélek jobban megismerni" szövegtől már sikítófrászt kapnak a csajok, de legjobb esetben is olvasatlanul a kukában landolsz.

25 éve, mikor divatba jött a netes ismerkedés, én rendszerint a "lehet felétek tyúkot lopni?" kérdéssel indítottam. Na, képzelheted, miket kaptam! De a lényeg, hogy előbb-utóbb minden kiszemelt válaszolt. És ha beindult a dialóg, onnantól nyert ügyem volt.

2022. júl. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia

(mindig ezzel kezdek)

2022. júl. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!