Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez hogyan lehetséges? Vagy...

Ez hogyan lehetséges? Vagy lehetséges egyáltalán?

Figyelt kérdés
Tudom, ez talán nem normális, de az igazat megvallva nem nagyon szeretem az ételszagot, ha nem ott érzem ahol kellene. Tehát ruhán, könyveken, olyan dolgokon vagy helyeken amiknek nincs köze az ételekhez. Tavaly egy műszaki cikk néhány órán át volt a konyhában, ahol előzőleg fasírt sült. Nem volt kiszellőztetve, és az eszköz ezután visszakerült a hungarocellel bélelt, kvázi légmentesen lezárt dobozába. Ezután egészen ma reggelig nem volt kinyitva a doboz. Ma reggel kinyitottam, és egyáltalán nem éreztem a fokhagyma szagot.

máj. 19. 16:25
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Tessék?Most azon csodálkozol,hogy egy műanyag készüléken nem érzed azt,hogy egy évvel ezelőtt fasírt sült a konyhában?
máj. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem csak a készüléken, a dobozában ill. a hozzá járó szövet anyagokon sem pedig annak magába kellene szívnia
máj. 19. 16:38
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi a kérdés?
máj. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hogyan lehetséges hogy egy légmentes dobozból elillant a szag?
máj. 19. 16:43
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt légmentesen lezárva és a műszaki cikkek nem túl jók a szagok megőrzésében.
máj. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%

1. Nem volt légmentesen lezárva.

2. Műanyag nem szív magába szagokat.

máj. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Noren1989 ***** válasza:
23%

Küldeném minden kedves válaszolónak az alábbi számot:


https://www.youtube.com/watch?v=F9E8nIKjkYc

máj. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
A müanyagok nem veszik be a szagot, másrészt a doboz nem volt, nem is lehetett légmentesen lezárva, ahhoz külön fóliába be kellett volna hegeszteni
máj. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
61%
máj. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
máj. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!