Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ételfutár részmunkaidőben...

Ételfutár részmunkaidőben lehetseges? A Food Pandánál, Woltnál stb. Leginkább d.u 3-4ig tudnám csinálni, egyáltalán kaphatnék igy munkát?

Figyelt kérdés

2 éves kicsim mellett szeretnék dolgozni, ezért csak ritkán lenne jó a d.u- ha muszalj max 1x /hét


Igy érdemes belevágni?

Nagyon gyors vagyok egyébként , stbstb.



2022. júl. 8. 13:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem lehetséges. Én úgy tudom hogy ezek nem is teljes munkaidős állások szóval... (de javitson valaki ha tévedek :)) mert nem tud valaki 10 órán keresztűl bicózni...
2022. júl. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
Most hogy szétverték a katát, már nem.
2022. júl. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
#1 hogy érted hogy tévedsz? Semmilyen információval sem rendelkezel a témában, így tévedni sem tudsz. ;)
2022. okt. 13. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Lehet, de semmiképpen sem egyéni vállalkozóként, max úgy tudom elképzelni hogy cégen keresztül számlázol, tehát kell keresned egy céget.
2022. okt. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is kb. így gondolom, mint az egyes, de javítsanak ki a jól értesültek. Érdekelne!
2022. okt. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
#5 egészen pontosan hányszor szeretnéd hogy kijavítsuk?
2022. okt. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Ha már megtörtént és figyelmetlen voltam, akkor most n+1-szer megköszönném
2022. okt. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#7


Első körben próbáld meg te is meg az első válaszoló is értelmezni a kérdést, akkor talán minden világosabb lesz.


Például sehol nem írt "bicó"-t. De mindenképpen ajanlom átolvasni a havi legalább 1 hasonló kérdesre adott válaszokat. (Ne a sajátjaitokat lehetőleg)

2022. okt. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Köszi, pont így fogok tenni, megkeresem máshol a megfelelő információt.
2022. okt. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!