Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kire mondják azt, hogy hangula...

Kire mondják azt, hogy hangulatember?

Figyelt kérdés
2009. jan. 5. 18:43
 1/5 anonim ***** válasza:
95%
Arra az emberre, aki "tudatosítja" a környezetét arról, hogy milyen kedve. Vagyis a hangulatának megfelelően viszonyul a környezetéhez. Egy egyszerű példa: esett az eső -> le lett mondva a program a barátnőkkel -> rossz kedv -> mindenkivel mogorva vagyok, mosolyogni se tudok
2009. jan. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Például rám :) Ahogy az előttem szóló írta, ha valakit a hangulata határoz meg, és döntően befolyásolja! Akár munkahelyen nem tud elvonatkoztatni a hangulatától, ha valami elkeserítette, feldühítette, elszomorította, azt mki látja rajta, ill. ugy is nyilvánul meg, még ha vmi örömteli is történik közben. Vagy épp fordítva, ha vidám, feldobott, az mindentől függetlenül kiül az arcára :) és semmi nem tudja lelombozni...
2009. jan. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
33%
Ez mind jellemző rám vagyis én is hangulat ember vagyok..
2010. febr. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
lehet hogy ez mind igaz a hangulatemberre, de sztem simán a szeszélyes, érzelmes emberekre is jellemző mindez. sztem majdnem mindenkinek adódott már olyan az életében, hogy kirobbanjon az energiától és ennek az ellenkezője is. talán ha valakinél ez nap mint nap jelentkezik, arra lehetne mondani hogy 'hangulatember'..
2012. febr. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
hangulat ember szeszélyesek :D igen rám is igaz ez van
2015. ápr. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!