Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Anime fanok! Szerintetek...

Anime fanok! Szerintetek milyen lett a Kuroshitsuji 2 befejezése?

Figyelt kérdés
2010. okt. 21. 21:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
56%
Milyen kuroshitsuji 2?! Van 2?! O.O
2010. okt. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ijesztő. Félelmetes, hogy egy 13 éves gyerek démonként élje le az életét. Viszont nagyon megható is. Amikor mutatták a kártyát, én azt hittem elsírom magam. De összességében tetszett. Bár szerintem fölösleges volt még egy évad. Inkább csinálták volna meg a mangához hűen. Mondjuk, így többet nyáladzhatunk Sebire és Cielura~ :DD
2010. dec. 5. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

A kártyán én is majdnem bőgtem. Viszont ez a befejezés nagyon nem tetszett, Nagy Cielu fan vagyok.

De megható volt, ez az egyetlen jó pontja. Én várva-vártam, hogy mit hoznak ki ebből, aznap este 10 percenként néztem, hogy mikor kerül már fel a felirat, de miután befejeztem, egész éjszaka barátnőmmel társalogtam róla, és kitaláltuk, hogy az a démon már nem Cielu, csak ALACPTVAEBBK.(A lélek ami Ciel Phanthomhive testében van egy büd*s b*nkó k*csög.).

2010. dec. 6. 18:29
 4/15 anonim ***** válasza:

Jólvan Chilla! (Y)

Köszi, hogy szóltál, hogy te vagy az~ XDDDD

:'DDDD

2010. dec. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Hát igen, de mit gondoltál, van még egy olyan ember, aki ilyen baromságot megkérdez?

Ez az én egyéni hülyeségem, Fannyuuu!(Y)

2010. dec. 26. 22:03
 6/15 anonim válasza:
szerintem is megható volt. amikor ciel elköszönt a cselédektől és ment alatta a kagayaku sora no shijima ni wa, azon elsírtam magam :)
2011. jan. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Hát~ Nem gondoltam igazából senkire, de most, hogy mondod, tényleg csak te... x'DD
2011. jan. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Nekem személy szerint kissé meglepő volt, hogy Cielből démon lett, és sajnáltam nagyon Sebbyt, hogy nem kaphatta meg a lelkét, hisz azért küzdött két évadon keresztül :D

Az első évad nekem sokkal jobban tetszett, és nagyon vártam a 2.-at, de egyáltalán nem olyan lett, amire számítottam... Sokkal jobban örültem volna neki, ha a mangát követik benne.

2011. jan. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
100%

Nekem nem tetszett a vége! >.< Nagy Ciel és Sebby-fan vagyok, viszont annak ellenére, hogy így örökre együtt maradnak, szerintem Sebby igen is megérdemelte Ciel lelkét! xD Tudom, hülyén hangzik, de mennyit dolgozott már érte szegény, erre meg Ciel az utolsó pillanatban máshogy dönt? Mekkora szemétség már! >.<

Bár megható volt ez kétségtelen... Potyogtak is a könnyeim rendesen. x) (iszonyatosan érzelgős típus vagyok, ez is közrejátszott) :D

2011. máj. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
nekem tetszett... mikor olvastam h mindenki fikázza a 2. évad befejezését megilyedtem de nagyon tetsztt :P
2011. jún. 29. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!