Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A csajok miért falkában...

A csajok miért falkában járnak a wc-re. Most mivan? Mindenkinek egyszerre kell hugyoznia? Vagy mi? Ezt sose értettem, és miért mindig 3 puszit nyomnak egymás arcára miért nem elég 1 nem értem.

Figyelt kérdés
2010. okt. 17. 16:51
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
furcsa most hugyozás közben beszéltek ki minket? ja ÉS MÉG EZT MEGSZERETNÉM KÉRDEZNI MIÉRT VAN MINDEN LÁNYNAK PÓNI MÁNIÁJA
2010. okt. 17. 17:22
 12/17 anonim ***** válasza:
en lany vagyok de szerintem is kiakaszto. es az benne a plane hogy a lanyok azt gondoljak ez valami nagyon jo dolog. biztosan meg ott van a tojashej a valagukon.
2010. okt. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
ahm tehát cigiznek is? ez eszembe se jutott lemaradtam a korral.pedig annyira kis ártatlanul viselkednek.
2010. okt. 17. 17:25
 14/17 anonim válasza:

Mi nem szoktunk cigizni, de amúgy lehet hogy valaki ezt csinálja.

Suliban meg szünet egyszerre van, te is ha elmész wc-re biztos összefutsz pár fiú osztálytársaddal, mert nekik is kell és szünetben kimentek. A lányok pedig megvárják egymást, mert egyedül uncsi :D együtt elmennek, ott is megvárják míg mindenki befejezi a dolgát, közben dumálnak és együtt mennek vissza a terembe, nekünk ez annyira természetes. ×D

a póni mániáról pedig nem tudok nyilatkozni, én nem szenvedek ilyenben és a környezetemben lévő lányok között sem tallkoztam még póni mániással, max 10 évessel :D

2010. okt. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
köszöm mindenkinek a válaszokat.végre megtudtam, mostmár éjszaka jobban fogok aludni.a poni mániával én is utoljára 10 évesen taliztam és már akkor is kiv voltam h miért van mindeggyik lány oda a ponikért. rá 1-2 évre jött a wc-sügy aztmár végképp nem értettem. EDDIG :)
2010. okt. 17. 17:44
 16/17 anonim ***** válasza:
Mondjuk igaz,h ott beszélik ki a lányok a dolgokat és mint mondtátok fiúk szórakoztatóbb többen kocsmázni járni,ugyanúgy nekünk is szórakoztatóbb egyszerre wc-re menni.De végülis én azért megyek több lánnyal a WC-be,mert mióta véletlen bezárta a takarítónő a WC-t,mert azt hitte nem volt ott senki,és én épp bent voltam azóta inkább a bnőimmel szeretek elmenni,mert valószínű,akk nem fog többet előfordulni:)
2010. okt. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
NÁLUNK A FIUK IS HORDÁKBAN JÁRNAK WC-RE :s
2010. okt. 18. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!