Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi volt a legfájdalmasabb...

Mi volt a legfájdalmasabb dolog amit atéltél? (Fizikailag)

Figyelt kérdés
Csak fizikailag érdekel.

2023. aug. 15. 16:43
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
61%

Mindkét karban ínszalag gyulladás, ujjaktól a lapockáig.


A fogfájás 40-os lázzal.


S amikor az egész lábfejem kifele kifordult 90°ba.


Jelenleg pedig valami van a légút és nyelőcső találkozásánál, reflex nyeléskor pedig a légcső fele nyomódik valami baromi fájdalmas vacak, megyek dokihoz, mert arra keltem, hogy majdnem megfulladtam.


Aktuális kérdés még gyakorin is xD holott terelném gondolataim.

2023. nov. 5. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
62%
már 6x kifordult a térdem,mindig ugy marad amig vissza nem rakták,de az męg nem vęszes,volt 1- 2 fogelhalás,amikor egész éjjel fetrengtem hogy létezik ekkora fæjdalom,de ami mindent vitt,a szülés el kell szakadjak és varrást is ęreztem élesben,( a vajúdást jól bìrom)meg a vesegörcs( vesekő),egy órán át hányatott amíg a mentő be nem oltott.halálba is elaltattam volna magam csak vége legyen.
2023. nov. 5. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
53%
Könyöksérülés illetve epeürítési zavarom volt.
2023. nov. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
35%
Csuklótörés, verés
2023. nov. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 veterán vas ***** válasza:
61%

Talpközépcsont törés, aztán két óra várakozás lüktető lábbal a sürgősségin, majd fekvőgipszeben egy lábon ugrálva föl a harmadikra (4 emeletesben nincs lift).

Aztán az utolsó emeleti fordulónál -mikor már jól elfáradtam- felbuktam a következő lépcsőfokban.

(na ott volt qrva anyád, b@sssza+ és amit el bírtok képzelni)


...persze túléltem, de ott és akkor, világvége hangulatom volt.

2023. nov. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!