Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Blackpink most akkor feloszl...

A Blackpink most akkor feloszlott, vagy meghosszabbították a szerződésüket?

Figyelt kérdés
Csak mert mindkettőt hallom, és nem tudom, melyik igaz.

2023. aug. 13. 07:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát én ha jól tudom meghosszabbították, mert csak úgy tudnának koncerteket tartani, de az is lehet, hogy x időre amíg lejárnak a koncertek. De én meg azt is hallottam, hogy lesz egy comeback-jük ebben a hónapban. Nem tudom mennyire igaz, de ha igaz, akkor remélem jó lesz, és még több sikert hoz.
2023. aug. 13. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kösziiii, remélem, hogy így lesz
2023. aug. 13. 13:43
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szívesen. Én is remélem (főleg azt, hogy folytatják tovább. Kedvenc bandám.)
2023. aug. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Sajnos jelenleg semmi hivatalos dolog nincs ezzel kapcsolatban. A turné még ugye tart, viszont ez nem jelent semmit, hiszen szólhat úgy szerintem egy szerződés, hogy lejárt, viszont az éppen tartó turnét lenyomják, ami lehet még 2-3 hónapig is tovább tart, mint lejárt a szerződésük. Az viszont biztos, hogy kiszivárgott egy olyan hír, miszerint Lisa és a YG nem igazán tudnak megegyezni, és jelen pillanatban is folyamatosan zajlanak a tárgyalások, továbbá Jennie, Jisoo, Rose ők már aláírták a hosszabbítást. Ezt egyébként egy belsős embert osztotta meg elméletileg. A YG a napokban megszólalt ebben az ügyben, azt nyilatkozták csak le, hogy augusztus vége, de inkább szeptember elején, hivatalosan is ki fog derülni, hogy most akkor mi lesz a Blackpink sorsa. Annyi biztos, hogy augusztus 23-án fog megjelenni a „The Girls” című számuk. Továbbá az ASCAP-nál bejegyzésre került Jennie „You & Me” száma, szóval valószínűleg jön egy Jennie Solo album, de ez ugye nem befolyásolja a csapat sorsát. Én azt mondom, hogy a hivatalos dolognak kell csak hinni, aztán hamarosan ki fog derülni minden!
2023. aug. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
#4 én sem értettem, úgyhogy én is köszönöm szépen. Remélem Lisa is meghosszabbítja. (De ez az ő döntése természetesen.) #1/3 voltam!
2023. aug. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
51%

Nem szeretnék vészmadár lenni, pláne úgy, hogy nem tudok semmit, de valamiért azt érzem, hogy Jennie nem akar hosszabbítani.

Az utolsó pár évben eléggé össze volt törve. Annak ellenére, hogy ő a csapat arca, a “YG kedvence”…stb.

Az összes fellépés után fáradt volt, ingerült, vagy sírt.

Azért ők már elérték azt a szintet, hogy nyugaton is tárt karokkal várják őket, ahol szabadabb ez az egész rendszer az előadók részéről.

Szép volt a 4 lány együtt, de azért arra is kell gondolni, hogy mi a legjobb döntés egy előadó számára, hogy lelkileg is egészséges maradjon.

2023. aug. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
49%
#6 Jennie már meghosszabbította a szerződést én úgy olvastam. Csak Lisával tárgyal még a YG. De az is augusztus végén, szeptember elején ki fog derülni. Meg a BPM (Born Pink Memories) videókban EGYÁLTALÁN NEM sírt a koncertek után! Nem tudom, hogy Te miből informákódsz, de te szerintem nem a valóságot látod!
2023. aug. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
49%
#6 idézem: „Az viszont biztos, hogy kiszivárgott egy olyan hír, miszerint Lisa és a YG nem igazán tudnak megegyezni, és jelen pillanatban is folyamatosan zajlanak a tárgyalások, továbbá Jennie, Jisoo, Rose ők már aláírták a hosszabbítást. Ezt egyébként egy belsős embert osztotta meg elméletileg.” Ott van, hogy Jennie is meghosszabbította. Mégegyszer kiemeltem neked. Szívesen.
2023. aug. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!