Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről?...

Mi a véleményetek erről? Névváltoztatás (többi lent. )

Figyelt kérdés
Sziasztok. tudom hogy unjátok a neves kérdéseket , de érdekel a véleményetek. Nagy Emese Noémi-nek hívnak most.. mindenki emesének hiv..utálom..egyszerűen utálom. amióta az eszemet tudom..szeretnék nevet változtatni , és apa aztmondta h a 13. szülinapomra megváltoztathatjuk. Az Emese nevet , meg akarom tartani , tiszteletből , hiszen mégiscsak ezt a nevet kaptam a szüleimtől..nagyon tetszik most a Kitti név ...Nagy Kitti Emese...véleményeket szeretnék erről , és az új "ajánlatokat" is nagyon nagyon várom../bunkók kíméljenek , bocsi az íráshibákért , és előre is köszönöm szépen a válaszotokat :)/
2010. okt. 12. 11:26
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

utolsó..nekes is köszönöm szépen , de eldöntöttem már , meg szeretném változtatni a Noémit. (már elmondtam feljebb h miért nem az Emesét változtatom meg )

de mégegyszer köszi hogy megirtad a véleményed.

2010. okt. 12. 12:36
 12/19 A kérdező kommentje:
irjatok lécciii :$ :$ :$
2010. okt. 12. 14:55
 13/19 anonim ***** válasza:

szerintem ha új suliba mész mondd azt a tanároknak meg az osztálytársaidnak, hogy azt szeretnéd, hogy noéminak hívjanak, kész

amúgy meg lehet, hogy most jobban tetszik a Kitti, de 2 év múlva is?

2010. okt. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
A Noémi se igazán tetszik..és ismétlem KÉRLEK EZZEL A NOÉMIVEL HAGYJATOK :$ VÉLEMÉNYEKET , ÖRTLETEKET VÁROM , ÉS JÓPÁRAN MEGIRTÁK MÁR H CSERÉLJEM FEL..NEM FOGOM. és amugy a Kitti már régebb óta tetszik..azért köszönöm a válaszodat , de direkt irtam h ne ezt irjátok..:$
2010. okt. 12. 18:05
 15/19 anonim ***** válasza:

Szegényt felidegesítitek:)


(én vayok az "utolsó-utolsó" hsz elő!)

Miért pont a Kittit akarod? Részemről a Kitti egy gyerekes(ebb) név, sokkal jobban hanzana majd neked 20 évesen a Noémi, mint a Kitti!


A Noémi egy tekitéjt parancsoló, komoly(abb) név. Ezzel szemben a Kitti egy bohókás név...


((BOCCS HOGY A NOÉMIT MINDEN MONDATOMBA BELETESZEM!))

2010. okt. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

hát igen , kicsit mérges voltam már h mindenki a Noémivel jön... :$ :D

Köszi h irtál..am ugy konkrétan nem tudom h miért a Kitti tetszik , csak..csak ugy tetszik és kész :P de ha esetleg van vmi "ötleted" , akkor várom :)

2010. okt. 13. 16:19
 17/19 anonim ***** válasza:
A Kitti szerintem túl rövig és a vezetékneved is az. Nem hangzik túl jól együtt. Viszont a Noémi tényleg szép :D Bocsi.:D Nekem személy szerint még ezek a nevek tetszenek: Norina, Izabella, Veronika, Klaudia. Ezek azért is tetszenek, mert nagyon szép a becézésük is. Nem szeretem az olyan nevet, amit nem lehet szépen becézni, mint pl. a Gabriellát Gabinak szokták hívni. Nekem ez nagyon nem jon be. Azt se tudni fiúról vagy lányról beszélnek...Szóval én maradok ezeknél a neveknél.
2010. okt. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
köszi a választ..amugy a Te kedvenc neveid közül , szerintem az Izabella a legszebb..:)
2010. okt. 15. 11:16
 19/19 anonim ***** válasza:
Megváltoztattad a neved?
2012. máj. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!