Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért tartják kevésbé férfiasn...

Miért tartják kevésbé férfiasnak a macskás pasikat?

Figyelt kérdés

Csáó!

Teljesen, kiskorom óta macskás vagyok, egyszerűen imádom őket és szimpatizálok velük, jellemre is hasonló vagyok ( lusta, öntörvényű stb. )

namármost, csajoktól mindig megkapom: "Te macskás vagy?" csomóan ki sem állhatják őket, meg szemembe mondják hogy "hát ez nem túl férfias"


félre ne értsétek nem változtatom meg az álláspontomat a macskákról, de MIÉRT tartjátok kevésbé férfiasnak a macskás pasikat?

14f


2010. szept. 25. 19:54
 1/3 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=87p53rAD7Sk

Ezt nézd végig, és utána mondd csak, hogy szereted a macskákat!! :D

Na jó. Szerintem csak a korodbeli lányok mondják, majd 5-6 év múlva meg megőrülnek a "macskás pasikért" :)

2010. szept. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ennek marhára nincs köze a férfiassághoz :D például a Discoveryn vagy egy sorozat egy csapat kitetovált,izmos,nagydarab.... állatmentőről :)
2010. szept. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2010. szept. 29. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!