Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Faluban vagy városban laksz?...

Faluban vagy városban laksz? :D ÉS ha faluban akkor szívesen költöznél városba, vagy ha városban akkor szívesen költöznél faluba? :D (Ez aztán értelmes lett xD)

Figyelt kérdés
2010. szept. 22. 18:09
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Egy kicsi, balatonparti városban élek 13 éve (amióta megszülettem). Nagyon szeretem ezt a várost, semmi pénzért nem költöznék el innen.
2010. szept. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
100%
2000 fős faluban élek és nem költöznék el semmiféle városba :S jó helyen vagyok én itt és naon jó :D
2011. febr. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Egy nagyon nagy faluban éltem le a gyerekkorom nagy részét,még mindig itteni lakosnak veszem magam,apám is itt lakik,suliba is idejárok,úgyhogy...Most egyébként egy kisebb faluba költöztünk,amit annyira nem szeretek a kis falvakban hogy úgy néznek rám mint a birka,ha nem ismernek.Nemsokára megint költözünk(nálunk ez már rutin) és valszeg városba,de ha én döntenék,tuti egy kertvárosi részre mennék,nem tudom hogy fogom bírni panelban...Pestre semmmiképpen nem költöznék!
2014. máj. 25. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Városban élek és nagyon szeretek itt lakni. :) Nem költöznék el soha.
2022. márc. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!