Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Össze költöznél más családdal,...

Össze költöznél más családdal, hogy a megélhetésed könnyebb legyen? Mi a véleményetek járható ez az út, az egymás segítéséden?

Figyelt kérdés
Két gyermekes szülőkként gondolkodunk egy gyermektelen (fiatal, nyugdíjas)pár, vagy 1 gyermekét egyedül nevelő hölgyet, engednénk egy külön bejáratú lakrészbe, ahol "együtt" laknánk. (bérleti díj mentesen)
2011. márc. 21. 09:23
 1/6 anonim ***** válasza:

Mi még nem család vagyunk, csak pár, és egy másik párral lakunk együtt emiatt.

Viszont ez a másik pár a testvérem és a sógorom, így nem olyan problémás. Bár az is igaz, hogy mi egy kétszobás lakást osztunk meg.

Mindamellett én kérnék bérleti díjat, legfeljebb nem olyan sokat. Pontosabban egyszerűen minden hónapban egy fix összeget kérnék el.

2011. márc. 21. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Kései Sirató ***** válasza:
Milyen előnyötök származna belőle? Nem csupán ti segítenétek? Nem értem, hogy ez nektek miért lenne jó.
2011. márc. 21. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Családdal tuti nem, csak úgy költöznék össze bárki mással, hogy én egyedül + ő egyedül (+ esetleg egy harmadik idegen, ha szükséges).
2011. márc. 21. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

"""Milyen előnyötök származna belőle? Nem csupán ti segítenétek? Nem értem, hogy ez nektek miért lenne jó."""


A helyzet az, hogy mi a város központhoz nagyon "közel" lakunk, de még is tanyán. Jelenleg a család nem tud elmenni sehová együtt nyaralni több napra mert vannak állatok még ha nem is sok de enni akkor is kell nekik adni meg be kell zárni őket.

A megélhetést nagyon segíti ez a pár állat de ki is vagyunk pányvázva velük se egy család látogatás se semmi kirándulás, ami nem egy napos.

2011. márc. 21. 09:51
 5/6 anonim ***** válasza:
Én nem költöznék össze. A nyaralás idejére keresnék valami megbízható ismerőst, és pénzzel megfizetném, vagy valami más módon meghálálnám - az ismeretségi fok függvényében -, hogy addig gondozza ő az állatokat.
2011. márc. 21. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Kései Sirató ***** válasza:
Oké, értem mér, h milyen előnyt jelentene. Ha külön bejáratú lakrész és egyetlen helyiséget sem kellene közösen használni, csak az udvart, akkor odahívnám őket és mindenki jól járna.
2011. márc. 23. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!