Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi van, ha hazudnak?

Mi van, ha hazudnak?

Figyelt kérdés

Mi van ha színház az egész világ? Gondolok itt arra, hogy az orrunknál fogva vezetnek minket, hogy megfeleljünk a céljaiknak, hogy manipuláljanak, hogy befolyásoljanak. Ha minden amit a TV-ben látsz, hallasz, olvasol, egy kitalált színjáték része, hogy eltakarják a szemünk elől a valóságot!

Itt van például Szeptember 11-dike, amikor is a tornyok, úgy hullottak alá, mintha csak DIREKT csinálták volna, és a romok alatt egyetlen bútordarab, személyes holmi nem kerül elő.

Vagy itt vannak a vallások, amik bizonyítottan a kormány céljait szolgálják, ami pedig a sötétségben tartás és az uralkodás. Vajon miért volt a sötét középkor? Ezen gondolkodott már valaki? Lehet hogy most is az van csak ravaszabb tervet találtak ki?

Kitalálnak pl egy háborút, hogy miért kell megtámadni XY országot, hogy megmagyarázzák, mire megy el a költségvetés, stb stb közben az ellenséges vezetők egymással vacsorázgatnak a dubai teraszon.


2010. szept. 21. 21:10
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Oké, de most mit tudsz csinálni? Rendben te ezt hiszed (jójó, tudod....) De mit csinálsz? Semmit nem tudsz. _D
2010. szept. 22. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Anyit tehetsz, hogy kiokosítod magad, müvelt leszel, és nyitott szemmel kételkedve jársz. Nem hagyod magadat átverni, befolyásolni. Ez már elég ellenük.
2010. szept. 22. 06:45
 13/15 anonim ***** válasza:
Én egyébként is nyitott szemmel járok, kételkedve, ez az egész eszmefuttatás nélkül, szóval így mi értelme?
2010. szept. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Az az értelme, hogy így nem teszel eleget az akaratuknak. Mert aztakarják hogy az emberek totális hü..ék legyenek, ne gondolkozzanak, ne kételkedjenek, hogy befolyásolhassanak, hogy az eszközük légy, hogy birtokoljanak. Hidd el a sokat tudó értelmes, a szitán átlátó emberek ellenükre vannak, ha te ilyen vagy azzal már tettél valamit ellenük.
2010. szept. 22. 16:24
 15/15 anonim ***** válasza:
De nem érted a lényeget. Ezt mindenki tudja! Én sem azért nézek meg pár jó sorozatot, vagy filmet mert tudatosan hül*e és agy-mosott akarok lenni, hanem mert kikapcsol és szórakoztat. Egyébként ez az egész rohadtul egyértelmű, nem is volt értelme kiírni, én is manipuláltam már embereket még úgy is, hogy akaratom ellenére. Ez csak arról szól, hogy van akiket lehet, van akiket nem, ilyen egyszerű, nem kell túlbonyolítani.
2010. szept. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!