Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek ha átvertek és...

Mit tegyek ha átvertek és hazudnak a barátaim?

Figyelt kérdés
Nagyon nagyot csalódtam bennuk! Azt hittem, hogy már attól tobb nem lehet, amit 2 hónapja csináltak velem, de tévedtem! Állandóan hazudnak nekem, erre most jottem rá. Eddig azt hittem, hogy legalább egy nagyon picikét fontos vagyok nekik, de tévedtem és egyre nagyobbakat csalódok bennuk! Én elmászok utánuk a város másik végébe szinte naponta, ezek meg kirohognek. A múlt héten és azelott is felhotlen volt a viszonyunk, mindig jártak hozzám és egyutt ittunk, meg minden. Volt pár alkalom mikor nagyon jól elbeszélgettunk, de utána megint rá kellett jonnom, hogy tévedek.. én szeretem oket és eddig ok is szerettek, naponta felhívtak, még éjszaka is! Most meg egyáltalán nem, ha esetleg felhívom, hallom a hangjukon, hogy nem akarnak velem beszélni és azt mondják, hogy nincs idejuk.. Nagyon megváltoztak, és nagyon hirtelen!!! Mindez csak pár napja van, mintha egyik percrol a másikra teljesen más emberek lettek volna... Most mit tegyek, mit mondjak nekik?? Miért haragudhatnak és foleg HOGYAN TEGYEM JÓVÁ?
2010. febr. 4. 20:45
 1/9 anonim ***** válasza:

Bunkó vagy, snob, szádra vetted egyikük csaját, lógsz kp.val,?

ezeket godnold végig, meg írd le hogy mi azaz átverés, lehet am cska te liheged túl,

2010. febr. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ami nem megy azt nem kell erőltetni. Kicsit szakadj le róluk, lehet, azért röhögnek rajtad, hogy "balek" vagy, ugráltatható, mindent megteszel értük. Tégy úgy, mintha nem érdekelne a dolog, és a saját életed éld.
2010. febr. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ez Magyarország!


Mit vársz itt?


Én 28 vagyok és életemben nem volt soha egy barátom sem.

Haver volt egy kettő


Volt egy lány akivel 10 évig együtt voltunk de ugy tunik vége annak is...


Az állítólagos haverok mind bepróbálkoztak a nőmnél a hátam mögött, persze hiába...

2010. febr. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
am, sztem ez sokmindentől függ. hol laksz?:D
2010. febr. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nem vagyok bunkó és nem vettem a számra senkit, amúgy én is lány vagyok!

Én nem Magyarországon élek, hanem a szomszédban, a barátaim meg kulfoldrol vannak (nagyon messzirol), mindig ossze tartanak, és úgy látom most valahogy ellenem beszéltek..:(

Soha nem haragudtak még meg, de a multkor szinte a semmiért igen, és feltunoen megváltoztak pár nap alatt! Ilyen még nem volt veluk, szerintem már nem is fognak hívni... Tényleg, ilyet még egy embernél sem láttam, nagyon furák lettek!

2010. febr. 4. 21:15
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ne koslass utánuk! Ezek NEM BARÁTOK!! Csak hülyülnek veled, és te meg buta vagy, ha állandóan követed őket, és mászol utánuk mint egy pincsikutya. Inkább keress más társaságot és szakítsd meg a kapcsolatot ezekkel amennyire csak tudod.
2010. febr. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ezt ne folytasd velük, mert csak neked lesz még ennél is rosszabb, elhiszem h fáj+nem érted miért,de ne gondolj rájuk többet, biztos tudsz magadnak keresni új barátokat.
2010. febr. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Veled bunkok és még te akarod jová tenni? Mégis mit? Szerintem kerüld el öket mert ezek nem barátok. Ismerkedj máshol találsz másokat akik talán nem igy fognak viselkedni
2010. febr. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szerintem próbáld megbeszélni velük, hogy mi a bajuk veled.Ha meg nem érdekled őket akkor ne foglalkozz velük, majd találsz új barátokat.Lehet,hogy egy ideig rosszul fogod érezni magad és hiányozni fognak, de az új barátok feledtetni fogják ezt az időszakot.Én is voltam hasonló helyzetben és most már nem bánom hogy akkor megszakadt a kapcsolatom velük
2010. ápr. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!