Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem tudom, hazudnak? Nagyon...

Nem tudom, hazudnak? Nagyon hihetőek.

Figyelt kérdés
Hárman vagyunk barátnők, a másik kettő azt mondta, hogy valami Martin keresett engem (pontosan elmondták hogy nézett ki) és egy képet mutatott rólam, amikor én nem voltam ott. Ez a suliban volt! A szavaikból ítélve szerintem nem viccelnek. De mit keresett ott az a fiú? (állítólag az internetről ismerem) Ha ő tényleg létezik, akkor mit rohangál utánam? Szerintetek igaz?
2009. ápr. 24. 16:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Sztem a barátnődi nem hazudnak, inkább a pasi tűnik nekem kissé szélhámosnak. biztos nem ismersz ilyen nevű fiút? nem lehet, hogy a fiút magát ismered, csak nem tudod, hogy ez a beceneve..? pl..
2009. ápr. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem én lehettem. Mi a neved? Korod?
2009. ápr. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem igazat mondanak.
2009. ápr. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!