Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy tudnák növelni az alkarom...

Hogy tudnák növelni az alkarom térfogatán? (Tudom hülyeség a kérdés meg nehéz kérdés de leírom ezután még hogy pontosan miért is érdekel engem ez a kérdés csak ide nem enged hogy írjak még többet is erről pedig érdekes)

Figyelt kérdés

De a popeye című filmben nagyon megtetszett hogy nagy a karja és az lenne célom hogy én is növeljem meg az alkarom méretét. Erre kérnék trükköket hogy például milyen edzést végezzek sok kicsi ismétlést vagy keveset nagy ellenállással.

például?, vagy szorítóedzést Napi 10 ismétlésben tiszta erőből megszorítom egymást a kezeimmel?



2022. jún. 18. 09:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Spenóttal.
2022. jún. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Noren1989 ***** válasza:

Addig nyomod a racsnit, míg akkora nem lesz.


Nincsmit.

2022. jún. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Melyik racsnira gondolsz?
2022. jún. 18. 12:20
 4/7 anonim ***** válasza:
Kik tudnák?
2022. jún. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát gondolom a noren89 ha már írta
2022. jún. 18. 20:28
 6/7 Noren1989 ***** válasza:

A helyesíràsodra tett megjegyzést #4. Majd megtanulod, nyugi.


A racsni a rejszolàst, faszverést jelenti.

2022. jún. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Jah értem. Ezt a szlenget nem ismertem. Azt alapból is mindig csinálom, nem hozott hatást.
2022. jún. 18. 22:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!