Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A göndörített(perm) hajból...

A göndörített(perm) hajból miért megy ki ilyen hamar a göndörség?

Figyelt kérdés
18éves fiú vagyok és utálom az egyenes hajam mivel sehogyse áll, egy jó ideje göndörittem és az utóbbi időben egyre többször megy ki belőle a göndörség. Nemrég csináltattam újra kb 1hónapja és a hajtővek már tiszta egyenesek és a legtöbb hajvég még nem is göndör, használok erre a göndör hajra a Syoss-tól abalzsamot és sampon-t is. Valakinek bármi ötlete hogy hogy maradjon meg a hajban jobban a göndörség?

2022. márc. 28. 20:18
 1/3 anonim ***** válasza:

vegyél cantu curling creamet vagy cantu curl activatort ( müllerben van )


(aztán keress rá youtuben hogyan kell használni)


üdv, egy igazi göndör

2022. márc. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ahogy nő a hajad a hajtöved mindig egyenesen fog nőni (mint amilyen dauer előtt volt). Ha a hajvéged kidobta a göndörséget annak valószínűleg az az oka, hogy a fodrász nem jó technikával csavarta fel a hajadat a hajcsavaróra, vagy nem áztatta át eléggé a dauervízzel és a fixálóval a folyamat során. Szerintem keress másik fodrászt, és ha tudod akkor kérd meg, hogy minél kisebb csavarókkal dolgozzon, minél göndörebb lesz a végeredmény, annál lassabban fog kimenni a hajadból. Az se árt ha mutatsz képet, hogy milyenre szeretnéd.
2022. márc. 29. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Óvjad a víztől, párától.
2022. márc. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!