Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak hogy ne menjen...

Mit csináljak hogy ne menjen ki a göndörség a hajamból reggelre, hogy fogjam össze alváshoz?

Figyelt kérdés
Mikor este hajat mosok és szépen megszárítom diffúzorral meg göndör hajra való krémmel adok neki formát hogy szépen álljon. Másnap reggelre teljesen kifekszem az egészet és össze van csavarodva a hajam, már nem is annyira látszik hogy olyan szép göndör. Ti ilyenkor mit csináltok vagy hogy fogjátok fel a hajatok éjjel?

2022. jan. 19. 22:46
 1/9 anonim ***** válasza:
70%

Selyem kendő, és kösd fel a fejedre.


Vagy van selyem sapka is, afro bonnet ami kb ugyanez.

2022. jan. 20. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
20%
Reggel moss hajat.
2022. jan. 20. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
2, neked se göndör a hajad, ez egy hosszabb dolog, időbe beérni így nem fogsz.
2022. jan. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

Amúgy én ezt frankón nem értem.

Akinek göndör haja van az órákat vacakol mindenféle hajvasalókkal, hogy kiegyenesítse.

Akinek egyenes szálú az órákat vacakol mindenféle sütővasakkal meg varázsszerekkel, hogy begöndörítse.


Nem lenne sokkal kevésbé időpazarló, hogy mindenki a hajtípusának megfelelő frizurát hordjon?

2022. jan. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Négyes, a kérdezőnek természetes göndör haja van, a diffúzor csak a hajszárító végére helyezhető rács, ami védi a hajat a melegtől és szétosztja a levegőt. És sajnos a göndör haj arról híres, hogy úgy áll, ahogy ő akar, főleg akkor, ha természetes.

Én úgy tudom, kicsit segít, ha spriccelsz rá egy kis vizet, majd fejet lehajtva kicsit szétszedsz pár fürtöt óvatosan, megrázod a hajad az ujjaiddal.

2022. jan. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

#4 Ki beszélt itt hajvasalásról/göndörítésről? Éppen hogy a göndör haj szépen tartásáról van szó a kérdésben. Ha nem értesz a hajas dolgokhoz, nem kell hozzászólni.


Kérdező: szokták ajánlani az “ananászt” is, amikor egy (kíméletesebb) hajgumival felkötöd a hajad a fejed tetejére.

2022. jan. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

A selyem kendő vagy sapesz válasz nem tom miért lett lepontozva, ez a fodrászok által ajánlott módszer.


Egyrészt csökkenti a töredezést, mert a selyem óv a párnától, így nem tapad csimbókba a haj hátsó része amíg alszol. Másrészt össze tartja az egészet hogy ne kuszálódjon, és ne ugorjon ki.


Tessék, itt vannak a módszerek, a bonnet, a kendő és az ananász is.


[link]

[link]

2022. jan. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
80%
én laza csavart kontyba teszem a fejem tetejére. az alja szép marad, csak a fenti részeket fekszem ki néha. nekem így egyszerűbb
2022. jan. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Az ananász technikat próbáld ki.
2022. jan. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!