Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy folytatódik a következő...

Hogy folytatódik a következő kiszámoló?

Figyelt kérdés

Autóbusz, kiesett a kereke....

Meg ismerek egy olyat is h: ...Jancsi bácsi megette, túrós lett a pofája, bevitték a kórházba, megkérdezték hány óra, fél 12, elszaladt a mentő, holnap lesz a temetése, te leszel a felesége.


Megköszönném, ha valaki tudna ebben segíteni, már 1hete gondolkozunk ezen hogy hogy lehet, de nem jut eszünkbe :D


2008. dec. 16. 06:36
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 anonim ***** válasza:
100%
Ecc pecc kimehetsz, holnapután bejöhetsz, cérnára cinegére, ugorj cica az egérre, autóbusz, benne ül egy vén krampusz, kiesett a kereke, Jancsi bácsi megette stb.
2008. dec. 16. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/61 anonim ***** válasza:
100%

Megint én: a "Jancsi bácsi" után, ahogy leírtad, csak én "elszaladt" a mentő helyett úgy tudom, hogy "vigyen el" a mentő. (De ne téged :-)

Szép napot!

2008. dec. 16. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/61 anonim ***** válasza:
98%

Mi igy tanultuk anno (persze ekezetekkel):


Ecc-pecc kimehetsz, holnaputan bejohetsz, cernara cinegere, ugorj cica az egerre FUSS. Autobusz, benne ul egy ven krampusz, kiesett a kereke, Jancsi bacsi megette, bevittek a korhazba, megkerdeztek hany ora, fel 12, ott szalad a mento, utana a katona, felrobbant a vacsora!


:D


De a te verziod (temetos-hazasulos) jobban tetszik.

2008. dec. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/61 A kérdező kommentje:
huu köszike, jó sok infót kaptam :D, de én nem ilyenekre emlékszem, de ezek is nagyon jók :D
2008. dec. 16. 10:20
 5/61 anonim ***** válasza:
98%
Ecc pecc kimehetsz, holnap után bejöhetsz. Cérnára, cinegére, ugorj cica az egérre, fuss. Ott áll egy busz, benne ül a vén krampusz. Elindul a busz, elesik a vén krampusz. Bevitték a kórházba, túrós lett a pofája, tüskés ágyba fektették, megszúrta a fenekét.
2008. dec. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/61 anonim ***** válasza:
100%
autóbusz helyett én úgy tudom: jött egy busz...
2008. dec. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/61 anonim ***** válasza:
100%

Erdekes lenne tudni, ki melyik tajegysegbol, megyebol ir, igy szepen kirajzolodna a nagy eccpecc-terkep. :D En Hajdu-Biharbol szarmazom.


A 3. valaszolo

2008. dec. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/61 anonim ***** válasza:
100%
10:47-es Baranya
2008. dec. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/61 anonim ***** válasza:
97%
Az ecc pecc ugyanaz nekem, mint a többieknek. Jött egy busz benne ült egy vén krampusz megkérdezte hány óra, fél 12 bolond mind a kettő. Bp. :)
2008. dec. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/61 anonim ***** válasza:
97%

...Jött egy busz benne ült egy vén krampusz megkérdezte hány óra, fél 12, elkésett a mentő!

Szintén Bp! :)

2008. dec. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!