Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a francért iszik az aki...

Mi a francért iszik az aki csak bunkó. lesz az italtól?

Figyelt kérdés
Annyira irritáló én mindig jófej vagyok tőle, vagyis még jobb mint átlag ital nélkül
2010. szept. 9. 17:19
 1/8 anonim válasza:
Azéé mer leszarja!!!:)
2010. szept. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
szerintem minimum az ilyenektől kéne eltiltani mert ezekből lesz családverő,karambol-halál okozó stb
2010. szept. 9. 17:22
 3/8 A kérdező kommentje:
a múltkor épp egy ilyen embernek tört ki 1-2foga mert kötekedett egy izompacsirtával az meg egy idő után megelégelte és behúzott neki 1et ^^
2010. szept. 9. 17:24
 4/8 anonim válasza:

Nagyon helyesen tette az izompacsirta,nekem a pasim volt egy pöttyet agresszív,féltékenységből,de leszokott róla,hál istennek hajlika jóra.:)Ismerősöm is van aki agresszív,de tudja magáról h állat lesz,és a lelkünkre kötötte h ne hagyjuk inni,mert nem bírja megállni ha belejön.Becsülöm ezért rendesen.De aki meg alapjáraton p:ocs azt csak jól meg kell verni,nehogy legközelebb üveget tudjon fogni.

Első vá.

2010. szept. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
na hát igen , az egy dolog hogy leszarja meg mittudjamén de attól még ugyanolyan szemét lesz/marad és mindenkinek beszólogat stb..
2010. szept. 9. 17:39
 6/8 anonim válasza:
Mondom,meg kell verni(nem muszáj neked,legjobb egy félismerőse)ha nagyon nincs más esély.Friss élmény? Nagyon fel vagy háborodva. E.V.
2010. szept. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát nem friss annyira voltam már jónéhányszor szórakozóhelyen de ez kb 3.alkalom volt, féléve edzek , és úgy gondoltam mivel most fogok érettségizni 1év tanulás+edzés+kaja meghozza majd a kívánt eredményeket számomra
2010. szept. 9. 17:49
 8/8 anonim ***** válasza:
Azért iszik mert függő.
2010. szept. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!