Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ilyet mi a francért adnak...

Ilyet mi a francért adnak nyilvánosságra? Majdnem rosszul lettem. Csak extrém idegekkel rendelkezőknek!

Figyelt kérdés
[link]
2009. okt. 26. 23:32
 1/10 anonim ***** válasza:
Ezt már láttam.. egyébként én sem értem, elég durva, ha egy 10-12 éves gyerek rábukkan.
2009. okt. 26. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy minek kell, biztosan valaki jó poénnak tartja h felrakja és más meg megnézheti:S elég gáz
2009. okt. 26. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%

Mert vannak akiket érdekel,mi pl ugyanezt a videot biológia órán néztük meg.Mellesleg engem nagyon érdekel a boncolás lány létemre és ilyen embereknek is kell lenniük akik nem azt látják az ilyen filmekben,hogy de undoritó,hanem egyszerüen a tudományt látják benne és ezek tök jó dolgok,hogy vannak ilyen emberek akik boncolnak,mert egy csomó embernek a halálának az okát igy ki lehet deriteni,szerintem ezek tök érdekes dolgok.

Az első válaszolónak meg annyit,hogy egy kis gyerek minek néz egyáltalán szülői felügyelet nélkül interneten videokat?arrol meg nem is beszélve hogy már 13-14 évesen cigiznek ami szerintem sokkal elkeserítöbb,mintha egy ilyen filmet megnézne.De ez az én véleményem,minden ember más és éppen ezért tesznek fel ilyen videokat ,mert van akiket ez érdekel.Ha nem tetszik ne nézd.23/L

2009. okt. 26. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

nab.zmeg az kemény. de az Interneten _mindenféle_ ember infót cserél, azért van, és hát sokan ilyesmivel dolgoznak, vagy ilyesmiről tanulnak, szóval én annak vagyok a híve, hogy aki meg nem Imre, ne legyen falába.

csak azért ne korlátozzuk őket, mert nekünk nem tetszik, para lenne, ha 2009-ben másolt vhs-en kéne tájékozódniuk.

2009. okt. 26. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Orvosnak készülök, nem ráz meg. :D Pedig most toltam be két májkrémes szenyát. Szerintem érdekes. Bár tény, hogy nem így kéne kipakolni, hogy a 8 éves húgom is rátalálhatna.
2009. okt. 26. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
persze mert a gyerekek ilyen videókat keresnek/találnak. biztos vagyok benne, hogy animal szexet meg mindenféle anal truderes fincsiségeket nézegetnek.. és amúgy is nem úgy van fent a videó, hogy háhá kipakolják, nézzétek milyen jó buli, vagy fúújj, de undi, hanem le van írva, hogy mi az. illetve amit nem találsz meg a neten az kb. már nem is létezik.. ilyen van élőbe is, lehet azzal jönni, hogy élőbe nem nézed, neten sem kell. illetve ennél durvább dolgokba is belelehet botlani, amik viszont úgy vannak felrakva, hogy ejjha mekkora poén más agyával játszani és ehhez hasonlók.
2009. okt. 27. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Engem annira nem rázott meg, inkább érdekes .. Mondjuk ha ugyanezt élőben látnám igencsak elájulnék..

A gyerekekről meg annyit, hogy nem hinném h pont ilyenek után keresgélnek, egyébként meg őket sem kell félteni.

Ha a cigi, pia megy , akkor ezek a dolgok meg se kottyannak.

2009. okt. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Extrém idegekkel rendelkezőknek?!

Én 14 éves lány létemre szeretnék patológus lenni, ez cseppet sem ráz meg..

Sőt, még a kannibálos, sorozatgyilkosos sztorik sem...


Különben nem ilyenekre keresgélnek rá a neten mások.. :D


14/L

2009. okt. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

ehhez nem értem mért kell extrém ideg:D

kicsit sem zavar, én is patológus akarok lenni:D

15/F

2009. okt. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

10:42 vagyok

Örülök, hogy nem csak én vagyok ilyen elvetemült a korosztályomból :))

2009. okt. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!