Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Aki szokott otthon disznót...

Aki szokott otthon disznót vágni szokott-e trichinella vizsgálatot csináltatni?

Figyelt kérdés

2021. dec. 20. 16:15
 1/2 anonim válasza:
Szerintem alap, attól, hogy jól eteted és látszólag tisztán tartod nem jelent mindent. Magad és mások iránti felelősségből kellene már csupán, inkább egy teszt minthogy valami baj legyen amit biztos nem köszön meg senki. Pl ismerősöm szintén otthon nevelte a saját malacait és le is vágtak egyet az ünnepekre, ha nem viszik el tesztelésre nem derült volna ki, hogy olyan betegségük van ami miatt az összeset le kellett vágatni és stb. Nyugodt szívvel vagy legalább és másnak is biztosabban kínálod így az ételt amit készítesz belőle. Kellemes ünnepeket!
2021. dec. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
És mi volt az ismerősöd malacainak a baja? Szüleim huszonévekig neveltek, én 10 éve saját részre csak, de soha nem teszteltük trichinellára egyiket sem. Nem is tudtam hogy van ilyen élősködő. Aki csinálja ezt a vizsgálatot egyszerűen nem veszik fel a telefont.
2021. dec. 23. 09:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!