Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van valami házilag készíthető...

Van valami házilag készíthető altatót ami működik is, ha van ideírnátok?

Figyelt kérdés
Megint itt az iskola és a majdnem 10 év iskolába járás alatt egyszer nem ébrettem kipihenten mert ha le is feküdtem időben akkor is órák múlva tudtam csak elaludni valaki tud valami kikeverhető vagy akármilyen dolgot amit olyan cuccokból kell csinálni amikhez könnyen hozzá lehet férni mondjuk otthon is vannak vagy akármelyik boltban??
2010. aug. 31. 07:40
 1/6 A kérdező kommentje:
Herbária Citromfű levél tea, esetleg ez használ?
2010. aug. 31. 07:56
 2/6 anonim ***** válasza:
Langyos tej. Nekem szokott használni.
2010. aug. 31. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Én szoktam citromfűteát inni,mostanában rendszeresen iszom.Ha főzöd 1-2percig még erősebb hatása lesz.Próbáld ki kúraszerűen 2-3hétig.Ha nem hat próbáld ki az orbáncfüvet,ezt csak forrázva.

Az is kérdéses,hogy miért nem tudsz aludni.

A következő napon jár az eszed lefekvés után?Hány órát alszol így?Hány fok van a lakásban...?Ez sok tényezős!

2010. aug. 31. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
igen igazából végig azon gondolkozom el ne felejtsem a megtanúlnivalót stb stb tudják hogy van ez...
2010. aug. 31. 08:28
 5/6 anonim válasza:

Lazíts!

Te az a fajta tag vagy,aki gyomorfekélyt kap a klímaváltozás miatti aggódás következtében!

Majd ha idősebb leszel rájössz hogy nem szabad!

Amikor lefekszel vége van a napnak.Amit addig megcsináltál addig az meg van csinálva,amit nem azt úgyis holnapra maradt!

Sportolj valamit,az hátha ellazít!

2010. aug. 31. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Réti bubuzér ***** válasza:
Rongyba bugyolált féltégla.
2010. aug. 31. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!