Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek ez véletlen, vagy...

Szerintetek ez véletlen, vagy a sors keze?

Figyelt kérdés
Kb. 4 hónapja találkoztam egy pasival a fogászaton, aki nagyon hasonlít Valentino Lanus-ra(Candy->Patricio)és azelőtt meg egy buszsofőrrel mentem egy buszon, aki rá hasonlított(de ez nem az a pasi, aki a sofőr volt)de a sofőr az eltűnt, és jött ez a pasi a fogászatról... és azóta majdnem minden nap találkozok vele Nagyooon helyes!(mindig nagyon néz.)vagy biciklivel, vagy kocsival van. na arra akarok kilukadni, hogy szerintetek ez véletlen, vagy a sors keze(akar kettőnkkel vmit a sors egyszer, vagy ez hogy van?vagy véletlen, mert sztem ilyen véletlen nincs! A válasz fontos lenne. Előre is köszi!
2010. aug. 28. 18:44
 1/4 anonim ***** válasza:

"kilukadni" -> Inkább kilyukadni, nem?

Egyébként a kérdésre válaszolva szerintem nem véletlen.

2010. aug. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

oké,akkor kilyukadni =)

köszi a választ.De még jöhet válasz;)

2010. aug. 28. 19:24
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

nekem az a mottóm, hogy minden okkal történik. és szerintem ez is. gondolom össze szeretnél jönni vele...

és ha úgy kell lennie, akkor össze is fogtok. én nem hiszek a véletlenekben.

2010. aug. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hááát,nem nagyon akarok vele összejönni,de azért nagyooon helyes! =)Mert egy jó pár évvel idősebb(sajna) nálam :(

Meg valakit már "kinéztem" magamnak, és azon vagyok, hogy megszerezzem(de úgy érzem, hogy kezd alakulni vmi.)

2010. aug. 29. 12:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!