Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Túlsúlyos lányok akiknek...

Túlsúlyos lányok akiknek nincs bajuk a plusz kilókkal?

Figyelt kérdés
Ez a kérdésem kimondottan olyan lányok felé irányul akik túlsúlyosak. Érdekel hogy vanak-e olyanok akik gond nélkül elfogadják igy magukat, vagy akár még jobban is tetszenek maguknak túlsúlyosan. Vagy akár még azzal sincs bajuk ha híznak

2021. júl. 30. 15:32
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Igen tényleg bejön a magas és nagydarab /) de ezt poén szinten írtam h épp ő.

Bár amugy lehet ebben valami érdekes hiszen a legtöbb ilyen ismerősöm ( nő és férfi is) nekem is kapcsolatban él vagy hazas.

Sok vékony pasi meg szingli ….

2021. dec. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%
Vagy egy barinőm ő 95kg 164cm hez,tehát elég gömbölyű. Nem nagyon tesz a fogyásért,tehát gondolom, hogy jó neki így. Megkédezni nem fogom.
2021. dec. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Nem az a jellemző,hogy egy kövér nő elfogadja magát túlsúlyosan.

A média is azt sugallja,hogy a sovány test a szép,kövérnek lenni szégyen.

Azért biztos vannak,akik beletörődtek a túlsúlyukba.Pláne azok között,akik valamilyen hormonális betegség miatt híztak meg.

Nekem nagyon tetszenek a hatalmas méretű nők,de nehéz találni ilyen társat.

2021. dec. 16. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!