Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy lehet hogy mindenhol azt...

Hogy lehet hogy mindenhol azt olvasom "ha szembejönne az utcán ez a kis b. zirongy akkor szétb. sznám a fejét" meg "én agyonverném az összes csőnadrágos b. zit" és mégse hallok egy olyan hírt se hogy összevertek volna bárkit is ilyen indokból?

Figyelt kérdés
Nem vagyok elég tájékozott a hírek terén, vagy ténlyeg csak névtelenül van ilyen nagypofája mindnekinek?
2010. aug. 10. 00:11
 1/4 anonim ***** válasza:
csak névtelenül nagy a pofa:D
2010. aug. 10. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyetértek az elsővel. Névtelenül mindenkinek nagyobb a pofája, mint névvel... Persze van olyan is, aki névvel és név nélkül is egyaránt bevállalja a véleményét.
2010. aug. 10. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
hát igen, én pl ha neten valaki beszól vagy leszarom, vagy ha már a lakcímemet kéri akkor megadom neki :D, de szinte mindenkinek csak neten nagy a pofálya.
2010. aug. 10. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az egyik b*zi ismerősöm verték már meg mert csőnacit hord, flitteres pólót és vasalja a haját, de nem volt benne hírekben. :D
2010. aug. 10. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!