Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Apámat összeverték a villamoso...

Apámat összeverték a villamoson. El lehet vinni a médiáig az ügyet?

Figyelt kérdés

Először is elnézést, ha rossz a kategória.

Ma arra jöttem haza, hogy a nagymamám teljesen ki van akadva. Mikor meg tudott szólalni, elmesélte, hogy apámat hogy verték össze a villamoson. Ezt most nem részletezném. Az elkövetőket nem látta vagy nem emlékszik.

A villamoson senki nem vette a fáradságot, nem hívta se a mentőket, se a rendőröket. Apám a saját lábán ment el a közeli mentőállomásra, ahonnan elküldték, mert sürgős esethez riasztották őket. Utána apu elment a környék nagy rendelőintézetébe, ahonnan továbbküldték a János Kórházba.

Van esély arra, hogy mondjuk a média foglalkozzon a dologgal és legyen foganatja, vagy ez halva született ötlet? Ismeretlen tettes ellen eljárást indítani már csak azért is lenne nehéz, mert nem ismerné fel egyiket sem a háromból.

Mit lehet még tenni?


2011. márc. 9. 15:55
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
azért fókusz gyanús a dolog...
2011. márc. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

és ilyenkor a villamosvezető hol van?

nem tudja apud a villamos kocsiszámát?

2011. márc. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan hogy nem ellenőrök voltak ? Azok szoktak. Ilyenkor be kell menni a BKV-hoz és jelenteni a dolgot.
2011. márc. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is lehetséges, főleg hogy tele van ilyennek a fókuszban meg az ilyenek, tehát nem szerintem meg lehet próbálni
2011. márc. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
A fókuszban szoktak kiírni emailt, meg asszem telefonszámot is a végén. Vagy az rtl honlapján keresgéljetek, hátha.
2011. márc. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is van esély a fókusznál talán aktív? nekem egyszer ismerősömet találták be egy aluljáróban este mikor ment haza buliból, és hát nem idén barnult illetők voltak de hát ilyen szerintem naponta van
2011. márc. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is a fókuszt, vagy hasonló műsorokat kellene megcélozni,a fókuszt például itt lehet elérni: [link]
2011. márc. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

A villamosvezetőt már csak azért sem értettem, mert az egyik megállóban a kocsiból kiestek a járdára, amit elvileg a villamosvezető láthatott volna a visszapillantóban... namármost, könnyen megeshetett volna, hogy becsúsznak a sínek alá, és ha elindul a sofőr... az kellemetlen lett volna.

Nem ellenőrök voltak, mert nem apámmal kezdték a verést, és gondolom az ellenőrök nem a bőrkabátra meg a bőrövre acsarkodnak. Hogy egy előttem író kifejezésével éljek, "nem idén barnult illetők" voltak.

Köszönöm szépen az eddigi válaszokat!

2011. márc. 9. 16:23
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
cigányok voltak 100%
2011. márc. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Ne hagyjátok annyiban a dolgot, rendőrségre mindenképp menjetek el, hátha mással is megtörtént, és be tudják azonosítani a rendőrök az elkövetőket. Valószínűleg nem ez volt az első mutatványuk, és nem is az utolsó. Mindenképp legyen nyoma annak, hogy mindent megtettetek.
2011. márc. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!