Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Apámat összeverték a villamoso...

Apámat összeverték a villamoson. El lehet vinni a médiáig az ügyet?

Figyelt kérdés

Először is elnézést, ha rossz a kategória.

Ma arra jöttem haza, hogy a nagymamám teljesen ki van akadva. Mikor meg tudott szólalni, elmesélte, hogy apámat hogy verték össze a villamoson. Ezt most nem részletezném. Az elkövetőket nem látta vagy nem emlékszik.

A villamoson senki nem vette a fáradságot, nem hívta se a mentőket, se a rendőröket. Apám a saját lábán ment el a közeli mentőállomásra, ahonnan elküldték, mert sürgős esethez riasztották őket. Utána apu elment a környék nagy rendelőintézetébe, ahonnan továbbküldték a János Kórházba.

Van esély arra, hogy mondjuk a média foglalkozzon a dologgal és legyen foganatja, vagy ez halva született ötlet? Ismeretlen tettes ellen eljárást indítani már csak azért is lenne nehéz, mert nem ismerné fel egyiket sem a háromból.

Mit lehet még tenni?


2011. márc. 9. 15:55
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Mért nem lehet már valamit csinálni ezekkel a büdös cigányokkal? Ez az ország már rosszabb mint csikágó.
2011. márc. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
biztos,hogy ciganyok voltak! Csak az a baj,hogy mindenki a ciganyokat vedi, es senki nem mer tenni semmit!
2011. márc. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha cigányok voltak felejtsd el a médiát, vagy pedig úgy kell elmesélnetek mintha magyarok lettek volna.


Ilyen országban élünk

2011. márc. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Nem sok mindent tudok hozzátenni, de szerintem is érdekelheti ez a médiát. (Bár én egyszer már írtam a tv2-nek, de egy automata válaszon kívül) nem méltattak válaszra. Az viszont érdekelne, ha nem titok, hogy miért verték meg az apádat. Már csak azért, hogy esetleg el tudjak kerülni egy hasonló helyzetet? Mivel irritálta őket?
2011. márc. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

"Mivel irritálta őket?"

Sajnos az esetek többségében azzal irritálta őket, hogy lélegzett... Ilyen világban élünk. A média szerintem nem adja le, hogy cigányok voltak, a rendőröknek beszólnék apukád helyében, hogy legyen nyoma, igaz, történni nem fog semmi.

2011. márc. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Rendőrségre hülyeség menni, mert kapnak max 3év felfüggesztettet, ami sz@rt sem ér.

A legjobb, ha apád szerez egy önvédelmi fegyvert, és le kell lőni ezeket a férgeket, de aztán futás, nehogy elkapják apádat.

2011. márc. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Az anyukamat egyszer egy cigany kocsog szarfeju azert utotte arcon,mert egy idos neninek a taskajaba turkalt a cigany es anyum szolt a neninek,hogy tessek vigyazni. A neni szerencses volt,nem tudtak lopni tole,de anyut arcon utotte ezert az a rohadt cigany undorito fereg! De utana egy ciganyt elkaptam az utcankban kergetett egy lanyt, leszedtem a bicajarol,es ugy megvertem hogy besz.art.

Sajnos a media ezzel nem foglalkozik, neked kell bosszut allnod!

2011. márc. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
100%
Annyira durvák ezek a sztorik, mindig kiakasztanak. Iszonyú hálás vagyok Istennek, h engem az ilyen komolyabb ügyek eddig elkerültek. és én tényleg igyekszem nem rasszista lenni (nem is vagyok), de ezeket a helyzeteket meg kezelni kéne vhogy, és nem az a megoldás, hogy az állam és az igazságszolgáltatás tudomást sem vesz arról, hogy CIGÁNYBŰNÖZÉS VAN! És ismerek rendes cigányokat, őket hagyják békén a magyarok, de akik meg ilyen barommódjára bántanak másokat, azokat nehogy már védjük, mert "ajj a cigányt védeni kell". Azért az már a másik véglet... az sem megoldás, nem vezet jóra... Hihetetlen, hogy ez mehet így, és h ezek már mindennapi esetnek számítanak.
2011. márc. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
sztem is néhány auswitz töltelék verte meg az apádat.
2011. márc. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!