Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit várhatok? Visszahívnak...

Mit várhatok? Visszahívnak még? Vagy mit tegyek?

Figyelt kérdés

Voltam állásinterjún,és mondták,hogy majd telefonon vagy levélben értesítenek a továbbiakról.

És nekem a ma délután folyamán nem volt térerőm és e közben hívhattak engem a cégtől,mert jött az sms hogy hányszor és milyen szám hívott.

Kétségbe vagyok esve!Már próbáltam visszahívni őket,de nem vette fel senki.Gondolom mert lejárt a munkaidő.


2010. aug. 6. 17:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
jah igen , nekem 1 hónapja kb azt mondták hogy visszahívnak ,hát azóta is folyamatosan hívnak.
2010. aug. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

nézd meg a tudakozón, hogy ők hívtak-e.

Ha igen, akkor vagy holnap újra hívnak, vagy te hívd fel őket.

2010. aug. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Ma szombat van,nem dolgozó cég hétvégén.Így vagy majd csak hétfőn hívnak vissza,de sztem én megelőzöm őket,hétfőn hívom őket.

A tudakozót már hívtam,titkos a szám,de a telefonkönyvben sincs megjelenítve ez a szám amiről hívtak.

De a cég többi tel.száma viszont megegyezik ennek a számnak a kezdőivel.

2010. aug. 7. 10:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!