Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Elösször fogom kipróbálni a...

Elösször fogom kipróbálni a füves cigit mit várhatok ettöl mi lesz velem, milyen lesz?

Figyelt kérdés
2010. szept. 19. 18:03
 1/8 anonim válasza:
76%
Jó lesz hacsak nem beszélsz be magadnak vmi rohadt nagy fasságot. :D én eddig csak 2x próbáltam, de mind2 nagyon jó volt :D bár én bebeszéltem magamnak h megtámadnak a fák és hazáig rohantam XDDD :D de rohadt jó volt:d
2010. szept. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%
ha ennyire fosol minek akarod kipróbálni?-.-
2010. szept. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
67%

gratulálok.

barom..

2010. szept. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
49%
Megkeresünk a haverokkal, oszt rádgyújtjuk a bármit.
2010. szept. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"Bemutatkoztok egymásnak a Halállal."

-Aztán az élet eldönti, hogy mikor köttök "szoros barátságot".


Ha elindulsz azon a "lejtőn", ami a füves cigivel kezdődik, nehéz lesz újból Magadra találnod - önerőből.

Egyébiránt:

A Te problémád, hogy inged-gatyád elköltöd arra, hogy minél hamarabb rád húzhassák az Anyaföldet, - nem foglak sajnálni, amikor "patkót marsz".

2010. szept. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Na azt ne várd, hogy megtanulsz helyesen írni :D

Az agyad meg végképp nem fog kifejlődni a fűtől XD

Látom, Téged sem nevelnek a szüleid...

2010. szept. 20. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kedves válaszolók, nagyon nagy tévhitben vagytok! Ha 1x kiprobálja, akkor még nem szokik rá. Amúgy a marijuana nem drog (szerintem), csak tudatmódosító, mint az alkohol... A drogosok nem a marijuánába halnak bele, hanem a kokainba, heroinba és társai.. Szóval mielott barmoztok, gondolkozzatok!

A kérdésre a válasz:

Ne szívd gyorsan, mert lehet rosszul leszel. Zsibbadni fogsz, inkánn ulj le mikor szívod.. A képzelgés meg csak természetes :) Csak ne szokj rá..

2010. szept. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A válasz írója 82%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 13:23


Az ilyen mentalitás is részét képezi annak, hogy ott tart ma Magyarország, ahol tart.

Amit Te teszel, az nem "szabadelvűség", - minden más, de nem az.

Rossz véleményem azért van Rólad, mert BUZDÍTASZ arra egy másik embert, hogy rombolja magát, - és még tanácsokkal is segíted.


Meg ne lepődj - kérlek, - ha az egyik "látomása" alkalmával csoportosan átsegíti a halálba az utcán az utódodat a kérdező.

-Persze ünnepelj majd akkor is önfeledten!

-Elsősorban Önmagadat!

2010. szept. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!