Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egyedül vagyok azzal, hogy én...

Egyedül vagyok azzal, hogy én szeretem, ha teledobálják a postaládám reklámújsággal?

Figyelt kérdés
Annyian tiltakoznak ellene, de én kifejezettem szeretem megnézni, hogy hol és mi lesz akciós, mi a választék...
2008. nov. 19. 19:08
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
0%

Ha már megszólíttattam, az előttem szólónak üzenem:

Nem csak a postás dobál be szórólapokat! Az lenne a legkevesebb. Az összes takarékos áruház szórólapját magán terjesztőkkel dobatják be! Általában mindenből legalább három barabot kapok! Hiába szólok nekik, ők a kiszórt példányszám alapján kapják a fizetésüket. Ezek nagy része késő délután, vagy este jön, és mint fentebb írtam is, van hogy reggel a postás már csurig telt szekrényt talál.

Néha értelmezd is amit olvasol!

2008. nov. 20. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Én is átfutom őket. Sajnos az ember rákényszerül arra, hogy akciósan vásároljon. Illetve lehet, hogy van, aki nem, de egy átlag ember átlagos fizetéssel igen! Utálom, hogy így van, rohadt sok időm megy el azzal, hogy átnézem ezeket, majd 3 különböző helyre megyek vásárolni, mert mindenhol más olcsó, de sajnos ilyen lett a világ! Ilyen szempontból jobb volt 20-30 évvel ezelőtt, amikor minden ugyanannyiba került mindenhol!
2010. nov. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!