Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egyedül vagyok azzal, hogy én...

Egyedül vagyok azzal, hogy én szeretem, ha teledobálják a postaládám reklámújsággal?

Figyelt kérdés
Annyian tiltakoznak ellene, de én kifejezettem szeretem megnézni, hogy hol és mi lesz akciós, mi a választék...
2008. nov. 19. 19:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
És még gyújtósnak is jó. Most úgyis drága a gáz.
2008. nov. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%
Én is szeretem a szórólapokat:) Nálunk a lépcsőházba vannak akik kiírták h ők nem kérnek, ennek ellenére, vagy épp ezért:D mindig tele van szórólapokkal a posataládájuk :)
2008. nov. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Gyújtósnak sajnos a 90%-a nem jó...:-), kipróbálva...
2008. nov. 19. 19:19
 4/12 anonim ***** válasza:
81%
Én is szeretem megnézegetni , mégha nem is megyek be az adott boltba soha.
2008. nov. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Na igen, ábrándozni is szeretek, hogy mit vennék meg...:-)
2008. nov. 19. 19:20
 6/12 anonim ***** válasza:
79%
Biztosan nem vagy egyedül vele, de én kifejezetten utálom a reklámújságokat, főleg mert én mindent a netről rendelek, mert sokkal olcsóbb mint az újságban hirdetett akciós dolgok.
2008. nov. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
82%
Azért veszélyesek az ilyen reklámújságok, mert pillanatok alatt ki lehet deríteni, melyik postaládát nem ürítik egy ideje, vagyis hol nincsenek otthon, kik nyaralnak éppen, hová érdemes betörni. Az emeletesházban, ahol egyetemistaként laktam, direkt kitettek egy nagy tartót a reklámújságoknak, hogy abba dobálják, ne a postaládákba, aztán mindenki vesz belőle, akit érdekel.
2008. nov. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
90%
én is szeretem nézegetni....egy kávé mellett végiglapozgatom és ha van vmi akciós ami nagyon megéri..irány a bolt!! utána meg megy a tűzre....:)
2008. nov. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
75%

Sajnos a kombi cirkóban nem ég jól! :(


Én naponta kétszer ürítem a postaládámat, de még így is van olyan, hogy reggel már tele van mire a postás jön, és becsenget, mert nem tudja bedobni a számlákat.

Ritkán olvasom el ezeket, összegyűjtöm és kéthetente leviszem a szelektív gyűjtőbe! Mi ez, ha nem pazarlás? Valahol, valakinek ezt is meg kell fizetni! Gondolom beépül az árakba is.

Közben meg olyan e-maileket kapok aminek a végén figyelmeztetnek: "Gondoljon a fákra, mielőtt ezt a levelet kinyomtatná!"


Törvényt kellene hozni, hogy csak annak dobhassák be aki kéri! Pl. egy felirattal a postaládáján.

2008. nov. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
51%
Utolsó válaszolónak üzenem, hogy a postára bemegy, aláír egy papírt, hogy ő nem kéri a reklámanyagot, és onnantól neki nem dobálják.
2008. nov. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!