Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Vörösmarty Mihály Budapesti...

A Vörösmarty Mihály Budapesti Gimnáziumot vagy a II. Rákóczi Ferenc Gimnáziumot?

Figyelt kérdés

Kitűnő voltam minden évben és most félévkor is,Nagyon felszeretnék jutni Pestre gimibe ezért elképesztően izgultam felvételinél,összesen kb 54 pontos lesz.

Melyiket ajánljátok, lehet esélyem a természettudomány tagozatra?



2020. jan. 21. 14:42
 1/2 Hbuas22 válasza:
Rákoczit kerüld el
2020. jan. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
A Vörösmarty nem rossz. Termèszettudományi vègzős vagyok, nekem nagyon bejött. Szerintem ide lehet esèlyed. Rákóczit nem ismerem. Igazából szeretem ezt a sulit, a legtöbb tanár jó. Arra figyelj, hogy ha nem Pestről jársz, van olyan, hogy reggel fèl 8 rá kell jönnöd ès nagyon korán kell kelni. Èn heti 3x 5:30 kor kelek. Termèszettudományi tanárokból a biosz kèmia földrajzot ismerem, ők nagyon jók szerintem, fizikásokat nem tudom. A közössèg egèsz jó, bár a drámások elèg idegesítőek, ès nagy az osztálylètszám. Legtöbbször csoportbontás van, de ha nem, hamar elszabadul a pokol. Elèg szabadszellemű suli. Tőlünk sokan mennek orvosi, vegyèsz, biológus, állatorvos egyetemre , ès abszolút versenykèpesek vagyunk, miközben nem hajtanak agyon, de azèrt tanulni kell. Ha jól tudom most volt a szóbeli nem? Behívtak?
2020. márc. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!