Nektek milyen a suli, munka előtti reggeli rutinotok? Hánykor keltek, indultok el otthonról?
6kor kelek. Első lépésként kiengedem a nyuszim, aki éjszaka ketrecben van. Utána kávét csinálok, leülök és megiszom. Közben felébredek, merengek kicsit, átgondolom mit fogok felvenni, a napi tennivalókat, időnként ránézek a netre a telefonomon (ezt igyekszem kihagyni, mert nagyon el lehet vele tölteni az időt), megsimogatom a nyulat, kicsit beszélgetek neki. Ez fél óra, nekem kell ennyi, hogy magamhoz térjek.
Fél hétkor a nyúlnak reggeli, beágyazok, kivasalom a ruhám ha kell, felöltözök, mosakodás, haj, smink. Hétkor indulok munkába.
7 órakor kelek.
Első, hogy adok friss vízet a cicának, adok enni neki. Elkészítem a kásámat. Majd elmegyek zuhanyozni ami pár perc. Megeszem a reggelimet, elmegyek fogat mosni, és fél 8-kor indulok a munkahelyemre. Fél óra gyaloglással be is érek.
Én nőként nem szeretek korán kelni, és pepecselni, így gyorsan elkészülők. Férjemnek, felnőtt még nálam lakó fiamnak előző este készítem el mindig a reggelijüket, így reggel azzal sem kell foglalkoznom.( ők amúgy korábban indulnak mint én)
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!