Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Létezik, hogy kevés lehet a...

Létezik, hogy kevés lehet a gyomorsavam?

Figyelt kérdés

A gyomorsav túltengésről annyit lehet hallani, de mi van az ellenkezőjéről?

Megeszem az ennivalómat, azonnal puffadok, órák múlva még nem bírok enni, mert nem vagyok éhes és egyfolytában tele vagyok. Mindenféle savas löttyöket iszom, mert pl egy sült krumpli után mág órák múlva is azt érzem, hogy nem történik semmi sem. Folyamatos szorulással küszködök. És mindig rossz a közérzetem. van, hogy reggel (fél8) felébredek és nem bírok enni, pedig előtte kb este 6körül vacsoráztam, de még mindig azt érzem, hogy a vacsorán sem vagyok túl. (58kg, 29év, 163cm) MOndjatok valami okosat!

Esetleg erre van valami szer?


2010. júl. 10. 00:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Emésztési problémád van, amit jó lenne szakorvossal megbeszélnél, hogy kiderítse az okát. Nem biztos hogy savhiány áll a háttérben. A másik ne igyál annyi szénsavas ásványvizet, nem egészséges.
2010. júl. 10. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha kevés a gyomorsósav akkor evés közben azt kell szedni mert a pepsin nem tud emészteni.
2010. júl. 10. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én is a szakorvost javaslom, akár ételallergia is lehet, de akár komolyabb betegségek is állhatnak a háttérben...
2010. júl. 10. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nem, nem szénsavas ásványvizet iszom, hanem almaecetes vizet. és nem vagyok terhes. mégis még annál is jobban kell a savanyú...
2010. júl. 10. 22:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!