Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mennyire normális emésztésre...

Mennyire normális emésztésre vall ha 12 óra után kihányom a kaját és felismerhető? Mármint ennyi idő után rég nem kéne gyomorközelbe lennie nem és felismerhetőnek se kéne lennie?

Figyelt kérdés

Hogyan működik ez? Úgy tudom a kaja a gyomorban pár órát tölt aztán megy a vékonybélbe... Onnan már nem lehet kihányni nem? Csak azt lehet kihányni ami a gyomorban van de akkor hogy jött ki belőlem a főzelék majd 12 óra után úgy hogy fel is ismerhető volt?


Ez azt jelenti rossz az emésztésem? De nagyon?


2018. nov. 2. 17:04
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
Csatlakozz az anorexiások klubjába, ott te leszel a királynő :D
2018. nov. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
65%
Ja, és persze menj orvoshoz, mert ez nagyon nem egészséges
2018. nov. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A főzelék alapból egy trutyi,így nem sokat tud változni.

#1 Az anorexiások nem hánytatják magukat.A bulimiások sem hinném,hogy 12 órával evés után csinálnák.

2018. nov. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
84%

Gondolom nem véletlenül hánytad ki, a szervezeted így jelezte, hogy nem tudta megemészteni az ételt még ennyi idő alatt sem. (Feltételezem, hogy nem direkt hánytattad meg magad).

Ez lehet valamilyen betegségtől, fertőzéstől. Normális esetben, ha egészséges vagy, a kaja benned marad, amíg teljesen meg nem emészted.

2018. nov. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

A hányás oka most mellékes, de nem direkt szoktam nyugi. Betegség, rosszullét, stb


Pl. Hónapokkal ezelőtti hirtelen hányásnál(menstruációs görcs miatt volt tehát semmi köze az emésztéshez) volt hogy éjjel olyat hánytam ki ami elötte nap délután ettem meg.

Ezt furcsálltam akkor is mert amúgy nem a legjobb az emésztésem de olyan másfél-2 nap alatt a jelzőkaják át szoktak menni rajtam. Szóval az ilyen random hányásoknál nem értem hogyan sikerül ilyeneket produkálni????

lehet amiatt mert nem rágok elég alaposan? Sajnos hajlamos vagyok falni.


A mostani hányás valszeg kelkáposztafözelék miatt volt ami betett a gyomromnak, evés után órákig semmi bajom se volt aztán rámjött egyfajta feszítő kellemetlen érzés a gyomromnál órákig ami csak erősödött végül jött a hányinger is...

2018. nov. 2. 18:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!