Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szerintetek ez normális? Vagy...

Szerintetek ez normális? Vagy lehet valami bajom van? 20/L

Figyelt kérdés

nagyon furcsa az emésztésem... rengeteget eszem.. de tényleg, szinte egész nap éhes vagyok és eszem.

Emellett mégse vagyok elhízva, teljesen átlagos alkatom van, többen megjegyezték hogy ezt hogy csinálom...

Gyakran puffad a hasam. De a fő gond az, hogy nem rendszeresen járok wc-re.. van hogy reggelente hasgörcsöm van amikor elindulok a suliba és hasmenésem, máskor meg napokig alig tudok kakilni.. most pl napokig nem kakiltam, 2 nap hashajtózás után ( amit amúgy nem szoktam de már nagyon feszült a hasam) ma végre el tudok menni wc re de most meg óránként van hasmenésem... de még mindig nem érzem hogy kiürültek volna a beleim


2018. okt. 7. 16:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Holnap nem suli, hanem orvos. A haziorvos majd beutal gasztroenterologushoz.
2018. okt. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem 2 éve volt ilyen hogy egesz nap ettem, de rettenetesen ehes voltam, es egy honap alatt 10kg-ot fogytam. Akkor mar sejthettem volna hogy mi a baj, de akkor bizonyosodott be amikor egyik reggel megláttam a férgeket a szekletemben. Nem azt mondom hogy neked is az van, de a folyamatos éhség, annak ellenere hogy sokat eszel es megsem hizol semmit, altalaban fergessegnek az egyik jele. A szeklethiany is mert ugye megeszik a beled tartalmat es azert nem jon semmi.
2018. okt. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ezek amiket leírtal elegge arra vallanak a fergessegre. A ki nem urult bél érzet is. Erdemes iratni Vermox tablettat orvossal, az a cérnagilisztára jó, az embert az esetek 90%ban az fertőzi meg, ha nem tartasz állatokat vagy eszel nyers hust vagy mosatlan zoldseget, akkor a nagyobbakat altalaban nem kapod el. Bar ha van cica/kutya akik nincsenek rendszeresen feregtelenitve es mondjuk bent tartja az ember, vele alszik, puszilgatja, akkor onnan is el lehet kapni.

De ez csak egy lehetoseg hogy miert van. Lehet akar valami felszivodasi zavar is vagy valami mas fertozes.

2018. okt. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Féreg,IBS,hormonzavar,pajzsmirigyprobléma. Ebből az orvos választ vizsgálatok után.
2018. okt. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!