Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Nevezhető egészségesnek a mai...

Nevezhető egészségesnek a mai napi kajám?

Figyelt kérdés

nap közbe : 10 szendvics benne :

vaj

szalámi

kigyó ubi

paradicsom

hagyma

tej1 l

250 g juhtúró

1,5 liter ásványvíz


2010. jún. 20. 23:00
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Sztem a kérdező leányzó...,náluk meg köztudott,hogy többségüknek madárgyomruk van:D
2010. jún. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
nem a kérdező nem lány :D
2010. jún. 21. 21:52
 13/16 A kérdező kommentje:
de am tök mind1 ,hogy mit eszek ha sokat zabálok akkor se hízok amikor meg nem eszek akkor meg nem fogyok . nem tudom ,hogy van ez az egész utálom az emberi szervezetet kiismerhetetlen és tele van ellentmondásokkal :D
2010. jún. 21. 21:53
 14/16 anonim ***** válasza:

Nagyon nagy hülyeségeket írtak neked. Ez így rohadtul egészségtelen.

A zsemle üres szénhidrát, ha ezt napi szinten folytatod, előbb-utóbb cukorbeteg leszel. A szalámiban Isten tudja, mik vannak, a zsíron meg a szóján kívül, a szója megjegyzem női nemi hormont tartalmaz, ami neked nem feltétlenül szükséges, azt is mondhatnám, gáz.

A zöldségek jók, persze attól függ, mennyit ettél belőle, mert ha szendvicsenként 2 karikát, az bizony nagyon kevés.

A juhtúró sem egészségtelen, de üresen nem sok értelmét látom. Az ásványvíz jó. A tej nagyon sok, ilyen mértékben nem egészséges, csak módjával.


Egészséges az lett volna, ha reggelire eszel 2 szendvicset teljes kiörl. kenyérrel, valami normális felvágottal (pl. sonka, ami normális húsból van), és megeszel hozzá egy csomó zöldséget.

Ebédre eszel normális fehérjét (nem túrót, hanem húst), valami köretet (lehetőleg nem sült krumplit, mert attól, hogy nem hízol, beteg még lehetsz tőle, lásd zsírok) és egy adag salátát vagy savanyúságot (a saláta jobb), vacsorára is eszel valami normális kaját, amiben lehetőleg nincs szénhidrát. Valamint napközben eszel egy halom gyümölcsöt, vagy natúr joghurtot vagy kefírt, illetve ihatsz egy pohár tejet.


Na ez az, ami egészséges. Amit ettél, az egy rakás szar.

2010. jún. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Ja, és a meleg éltel sem feltétlenül jó. A húst ugye muszáj megsütni, de ami igazán szükséges a szervezetnek, az a vitamin és a rost, ami zöldségben, gyümölcsben és gabonában van. A zöldséget meg gyümölcsöt a főzés konkrétan tönkreteszi. A finomított liszt meg értéktelen, semmi nincs benne, ami hasznos, azt lehántják róla.


Amúgy lehet nagyszájúskodni, hogy bármennyit ehettek (ez az egyik válaszolónak szól) és bármit, nem híztok, a betegség alattomosan jön, és ti sem lesztek örökké fiatalok. A só meg a zsír/olaj szívbetegséget okoz, a finomított liszt (lásd zsemle!) meg cukor pedig (üdőítő, szörp) cukorbetegséget. Nem mindig és nem mindenkinél, de te is lehetsz az, akinél igen.

2010. jún. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

Napi egyszer kell meleg ételt enned :) Egy Felnőtt férfinek azt hiszem átlagosan 2500 kcal-t kell elfogyasztania .

Én még csak 14 vagyok , nekem azt hiszem 1200-1500 kcal-t kéne elfogyasztani , de én csak 1000 kcal-t eszem egy nap ... :) Nekem amúgy is súly problémáim vannak :)

2010. jún. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!