Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Reggelente igen büdös van...

Reggelente igen büdös van utánam! Mi lehet az ok és mit tehetnék ellene?!

Figyelt kérdés
Kollégiumban lakom, 2 személyesek a szobák, hozzávetöleg 13 négyzetméteresek.Elég, ha pár napig egyedül lakok a szobában, már is kialakul egy nagyon durva szag, amit alig birok eltüntetni! Amikor a szobatárs is itt van, akkor is van "szag", de a ki lehet szellöztetni, és a gyerek ultraerös mézeskalács ilatu öblitös(?) szaga elnyomja kb 5 perc alatt.Ugyanigy, ha más ember tartozkodik a szobában ök is elnyomják a szagot (feltéve ha birják gyomorral a tartozkodást).Mult héten kitakaritottam (egyébként muszály vagyok kb 1.5 hetente takaritani) uj ágynemüt tettem, és reggelre UGYANOLYAN kellemetlen szag lett! Táplálkozással, életmóddal összefügg a jelenség? Nem vagyok dagat disznaj, nem is izzadok tulságosan. Már vettem illatositót, de az csak egyszerüen keveredik a szaggal és még undoritóbb az eredmény...holnap is jönne két lány hozzám, és már rettegek, hogy milyen állapotban lesz a szoba, ha elötte kitakaritok.
2010. jún. 15. 12:53
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

ott nincs ilyen szag, ahol félévente egyszer takaritanak, bokáig áll a szemét, és ablakot se nyitnak, csak ha nagyon miszály és olyan gyúrós gyerekek lakják, akik egy csomo doppingszert lenyeltek már.(phingani nem szoktam)

kb olyanra kell gondolni, hogy ha az ágyamon tanulok, akkor a matractól kb olyan 20 cm-re már lehet érezni egy savanyu, penészes szagot.nem hinném, hogy a matrac hibája, mert a koliban 4 éve vannak uj ágyak, és már 3 szobában is laktam, és mindenütt ugyanez volt a helyzet.

2010. jún. 15. 13:07
 12/15 anonim ***** válasza:
Ha valóban más is érzi, akkor menj el a dokihoz, majd beutal vérvizsgálatra és egyebekre, mert lehet akár anyagcsere-probléma, ételintolerancia, vagy egyéb betegség is a háttérben!
2010. jún. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Ja bocs, azt kihagytam, hogy akár candida is lehet az oka! Szóval orvos.
2010. jún. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha belőlem indulna az "illat",én azonnal elkezdenék szedni egy probiotikum készítményt napi többszöri adaggal,és biztos,hogy szednék Spirulina vagy Chlorella algát,mert dugig vannak klorofillel,ami egyértelműen fertőtleníti a testet.Ez hónaljszag és lábszag esetén is ajánlott.
2010. jún. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
El vagy savasodva. Kajareform ezerrel! Ha még nincs candidád, esélyed van rá, hogy hamarosan lesz. Cukrot, tejet mellőzd, húst módjával. Sok zöldség, gyümi, teljes kiőrlésű gabonafélék. PH csoda című könyvet olvasd el.
2010. jún. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!