Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Reggelente igen büdös van...

Reggelente igen büdös van utánam! Mi lehet az ok és mit tehetnék ellene?!

Figyelt kérdés
Kollégiumban lakom, 2 személyesek a szobák, hozzávetöleg 13 négyzetméteresek.Elég, ha pár napig egyedül lakok a szobában, már is kialakul egy nagyon durva szag, amit alig birok eltüntetni! Amikor a szobatárs is itt van, akkor is van "szag", de a ki lehet szellöztetni, és a gyerek ultraerös mézeskalács ilatu öblitös(?) szaga elnyomja kb 5 perc alatt.Ugyanigy, ha más ember tartozkodik a szobában ök is elnyomják a szagot (feltéve ha birják gyomorral a tartozkodást).Mult héten kitakaritottam (egyébként muszály vagyok kb 1.5 hetente takaritani) uj ágynemüt tettem, és reggelre UGYANOLYAN kellemetlen szag lett! Táplálkozással, életmóddal összefügg a jelenség? Nem vagyok dagat disznaj, nem is izzadok tulságosan. Már vettem illatositót, de az csak egyszerüen keveredik a szaggal és még undoritóbb az eredmény...holnap is jönne két lány hozzám, és már rettegek, hogy milyen állapotban lesz a szoba, ha elötte kitakaritok.
2010. jún. 15. 12:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Bocs,tisztálkodsz rendesen?Bár,gondolom,igen ha takarítasz is...Orvossal beszéltél már erről?
2010. jún. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
De mégis mi az h büdös? Megizzadsz vagy valami más? Nem nagyon írtad meg konkrétan.
2010. jún. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Lehetséges, hogy szimplán csak gyakrabban kéne szellőztetni. Egy ilyen kicsi szobában elég gyorsan megrohad a levegő. Nem biztos, hogy te tehetsz róla.
2010. jún. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
reggö' fürgyök, de tök mindegy, mert fürdés után is, ha nem huzok zoknyit, akkor hamarosan a lábamon is megjelenik egy savanyu "árnyalat", pedig olyan hagyományos értelemben vett lábszagom sosem volt!
2010. jún. 15. 13:02
 5/15 anonim ***** válasza:
Más is mondta már, hogy szagod van? Tehát észreveszik az emberek, vagy csak te?
2010. jún. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
aha
2010. jún. 15. 13:04
 7/15 anonim ***** válasza:
95%
Ha sok kolbászfélét, fokhagymásat, hagymásat eszel az kiül az ember bőrére is. Kerüld a puffasztós ételeket, buborékos ásvány vizet, üdítőket, mert ezektől az ember reggelre telef*ngja az egész szobát. A ruháidat érdemes sűrűn mosni, valami aromás öblítővel. Esténként valami jobbféle tusolót használj, háromnaponként a hajad is mosd. Bár gondolom a tisztálkodás rendben van. Csak biztos ami biztos írtam. Legalább háromnaponként takarítsd a szobát. Reggel és este alaposan szellőztess.
2010. jún. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy szagod van? Érzi más is rajtad kívül? Ha rendesen tisztálkodsz, takarítasz, mitől? Kérdezd meg a többieket, hohy ők is érzik-e, és akkor orvos. Ha más nem érzi, lehet egy akut arcüreg-gyulladásod. Akkor te érzed csak a szagot, más nem, mivel a te orrodban van a gyulladás szaga. Nekem elég gyakori (sajnos) és nagyon erősen érzem, és nagyon büdi. Viszont akkor is orvoshoz kell menned, hogy a gyulladás lemenjen.
2010. jún. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
73%
Canestennel pedig kend a lábad reggel és este, mert lehet, hogy a koleszban kaptál egy kis gombát ajándékba a tusolás mellé.
2010. jún. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

nincs kaja amit benn szoktál hagyni?

Meg a szellőztetés a ludas, legalábbis nálunk is van ilyen a koliban, h h valahol nem szellőztetnek, büdi van (emberszag xd) de ahhoz hozzá lehet szokni.

vagy nem lehet h a cipőd a gond?


(mondjuk a kb akkora szobát én hetente takarítom, minimum. kukát akkor visszük ki ha megtelt, és takarításnál is. a mosatlanokat nem hagyom fél napnál tovább, de inkább rögtön mosogatok. a szennyest zacskóban tárolom, de amint összegyűlt egy gépre való, mosok. és kaja csak nem megromlós van benn. és a kukába se dobunk rothadósat v bármi büdöset. azokat a konyhaiba rakjuk. más most nem jut eszembe. ...ruhacsere, fürdés naponta. de ez evidens)


nekem az a furcsa h ha megjön szobatársad, mért tűnik el a szag. mert ha az öblítő, akkor te is használj intenzívebbet.

2010. jún. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!