Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Evésbe belehalhatok?

Evésbe belehalhatok?

Figyelt kérdés
Kicsit eldurvitottam a kérdést,hátha több választ kapok. Nagy problémám,már rég evészavaros vagyok,voltam már anorexiás,bulimiás és most kényszerevö vagyok..sose találom a középutat,nagyon félek,mi bajom lehet,ha háromnaponta rámjön a roham és teleeszem magam rosszullétig,ilyenkor már remegek,hányingerem van,savam,heves szivdobogásom és rettentöen feszül a hasfalam..egésznap tömöm magam (ma pl ezeket ettem:puliszka tejföllel lekvárral,3töltöttkáposztatejföllel,kb fél piskota,csokimáz,egy 400gos nutella sok keksz,piritos margarinnal,megint keksz,sültkrumpli füstölt hussal.) szinte egésznap tömöm magam kényszeres,kifogok belöle gyogyulni? Mi bajom lehet ettöl? Minden harmadiknap jelentkezik. Éjjelente nem tudok miatta aludni,nagyon félek mi lesz igy velem. Már 2éve nem menstruálok.
2018. máj. 24. 18:53
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Bocsi a helyesírásért. Annyira lesüllyedtem. Hogy szedjem össze magam??? Totál reménytelenség,nem tudok mAgamban bizni,nem hiszek magamban,hiába tervezem el és irom le a szabályaimat,ha bekattan az agyam,csinálom és ártok magamnak.
2018. máj. 25. 12:01
 12/13 anonim ***** válasza:
Azért vannak rohamaid, mert nem eszel rendesen. Koplalsz aztán meg rohamaid vannak. Napi 5-6 egyél minden nap. A rendszeres energiabevitel segít, hogy ne legyen rohamod. Keress neten megfelelő menüket.
2018. máj. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Valóban. Pár tojással, meg egy csomó kalóriaszegény zöldséggel-gyümölccsel elképzelhető, hogy fehérje- és zsírhiányod van, amit a falásrohamokkal próbál kompenzálni a szervezeted.

Szerintem ebédre menüt kellene rendelned valami jó helyről (két fogást, normál menüt, és mind megenni), és odafigyelni, hogy ne koplalj. Nyugodtan egyél a normál napjaidon is rendes ételt reggelire, vacsorára, a zöldségeket hagyd meg köretnek, a gyümölcsöt pedig kisétkezésnek vagy desszertnek. Növeld a kalóriabeviteled. Így szerintem el fognak maradni a falásrohamok.

2018. máj. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!