Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért nem tudok enni?

Miért nem tudok enni?

Figyelt kérdés
Néhány napja egyszerűen nincs étvágyam. Éhségérzet is alig jelentkezik, ha mégis megpróbálok enni, elfog a hányinger. Lehetséges, hogy a szervezetem így akarja megölni magát?
2018. máj. 22. 13:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Mozogsz eleget? Lehet, azért nincs étvágyad, mert nem mozogsz.
2018. máj. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem túl drasztikus ez a gondolat? A helyedben aggódnék a lelki egészségem miatt is...


Nézd, kismillió oka lehet ennek és semmit nem tudok rólad. Passz, mi lehet ez. Röviden még nem aggódnék, van ilyen (bár nekem több napig sosem tartott az ilyesmi, node aki nálam nagyobb haspók, az már orvosi eset s nekem is voltak ilyen napok), de utána, ugye, nagy a baj, hisz enned KELL. Kórházba, esetleg temetőbe kerülsz, ha nem eszel.

Lehet lelki, fizikai, nem lehet így megmondani...

2018. máj. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én nemrég elkaptam valami nyavalyát, és folyamatosan hányingerem volt, egész nap szinte semmit nem tudtam enni. Valamilyen baci lehetett a dologban. Várj egy kicsit, és ha nem javul, menj el orvoshoz.
2018. máj. 22. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!