Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » A menstruációs napokon ti is...

A menstruációs napokon ti is kívánosak vagytok?

Figyelt kérdés

10 évesen jött meg 1-2 évig rendszertelen volt majd rendes 28-29 nap a ciklusom minden beállt úgy ahogy kell


Már 12 éve menstruálok de az utóbbi 1 évben vettem észre magamon hogy kívános vagyok mint a terhes nők össze vissza mindent eszek amit csak megkívánok főleg olyan ételeket amiket kevésbe vagy egyáltalán nem szeretek ilyen a pacal a kocsonya hal halászlé


Alap állapotba hozzá se érnek ezekhez az ételekhez de menstruációkor ez teljesen felfordul

Másnál is vannak ilyenek?

Mitől lehet?



2018. márc. 31. 12:45
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Igen, de most épp már negyedszerre kaptam sírógörcsöt kis hülyeségeken és háromszor hánytam mert annyira fáj a hasam.


Hagyjuk :) De a habos sütiért most tudnék ölni is.

2018. márc. 31. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem, inkább kevésbé vagyok éhes s az étvágyam is leesik, valahogy a hasam kicsit mással van elfoglalva, de ez sem jelentős.

Az étvágyam, ízlésem egész évben egyforma, pont olyan ételeket kívánok kánikulában, mint fagyban, egyedül a gyümölcs az, ami tél végén különösen kell.


De a többi menses mellékhatás sem jelentkezik nálam. Se kellemetlenség, se vízvisszatartás, se morcabb hangulat.

Tudom, hogy a tipikus nő más és a kívánósság vagy extra étvágy gyakori tünet.

2018. márc. 31. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!