Hány napig bírnám evés nélkül, mielőtt elájulnék?
Emberenként változó. Van aki egy napig alig bírná, de jó esetben 1 hétig maradandó egészségkárosodás nélkül tud éhezni az ember.
Nincs sok jelentősége hogy mennyit iszol, vízben nincsenek makrotápanyagok se kalória.
Nekem két nap volt, mire rosszul lettem (nem ájultam el, csak nagyon gyenge voltam, nem bírt el a lábam, mikor fel akartam állni a székből. De ha ugyanez egy buszon történik, ahol muszáj felállnom és sétálnom, akkor biztos elájulok).
Nem tudom viszont, hogy ittam-e rendesen, mert igazából akkora volt a hajtás, hogy amiatt felejtkeztem el az evésről, szóval valószínűleg én inni se ittam rendesen.
U.i.: Ne csinálj gyökérséget.
Pár hét vagy hónap, amit bír az ember (nem ájulás nélkül, hanem életben. van, aki soha nem ájul el, csak éhenhal egy ponton. extrém kövéren egy évet is ki lehet bírni, volt már rá példa, persze akkor szedni kell kiegészítőket), de aki érzékeny, az összeeshet akár hamarabb is.
A hosszútávú böjtölők önként és dalolva böjtölnek heteket, munka mellett is, semmi különleges nincs benne, ha valakinek ennyi idő alatt semmi baja sem lesz. De persze gyengén, betegen, tartalékok nélkül más.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!