Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Milyen fogyókúrát ajánlotok?...

Milyen fogyókúrát ajánlotok? Milyen ételekkel stb.

Figyelt kérdés

Szóval


Az "adatok" hozzá


17 éves vagyok, 173cm magas 78kg.

Táplákozási szokásom: reggel 8kor megeszek 3 zsemlét, és kb. 14ig elvagyok 1 liter folyadékkal (testnevelés órás napok 1,5 liter). Kb 15kor tudok kajálni, vacsorázni, hetente 2x-3x szoktam.

Kelés: Hétköznap 6kor hétvégén 4kor.

Hétvégén diákmunkám van 6-14ig, és még utána is van dolgom, így hétvégeken este tudok csak enni, de akkor nagyon sokat (fizikai munka miatt)


Mit tanácsoltok mit egyek, mennyit, hogy ne is koplaljak, de fogyjak is, és hétvégére valami olyat, ami nem sokat hízlal, de bírok vele 8 órát intenzíven, keményen dolgozni?


2010. jún. 4. 22:20
 1/2 anonim válasza:

Szia . Ha megengeded ajánlok egy jót amivel nem kell koplalni csak pontosan betartani és fogyhatsz persze mozogni sem árt mellé úgy hatásosabb . Néz utána netten a 90 NAPOS DIÉTÁNAK . A nejemnek bevált ö 180 cm magas és 100 kg ra csúszott fel a terhesség alatt 2 gyerkőc után 1 hónap után 10 kg ment és utána még 3 kg . Most letelt a három hónap és délig csak gyümölcsöt eszik és nem hízott vissza .

Remélem tudtam segíteni . Sok sikert és kitartást :-)

2010. jún. 12. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Gratulálok előttem szóló a nejednek, de nagyon figyeljen oda erre a diétára, mert ha nem tartja be még a 90 nap letelte utáni 90 napon túl, akkor szépen vissza fog jönni az összes.


Nekem is van egy módszerem, bár elég lassú a fogyás.

Kihasználom a gyümölcsidényt, s ha éhes vagyok próbálom gyümölccsel enyhíteni.


Reggeli (8 órakor) : 1 joghurt, de lehet valami nehezebb is ( kenyér, zsömle stb), hogy bírd a napot.

10-órai: eddig egy kávé volt, de most leszoktam róla

13-14, ebéd: gyümölcsök, vagy gyümölcs hússal, de tegnap pl: 3 túrógombóc volt eperrel

18-19, vacsora: ha nagyon éhes vagyok (dolgozok, így ha haza érek, akkor szoktam még enni) azt eszem, amit főztem, de lassan és keveset (tegnap húsos káposzta volt, azelőtt hurka, kolbász) Ha nem vagyok annyira éhes, akkor csak egy joghurt, vagy gyömölcs.


Nem iszom cukros löttyöket Húsvét óta, kizárólag szénsavmentes vizet, üres teát vagy citromos vizet. Édességet (ha nagyon nem bírok magammal, akkor délig eszek (pl: csokit), de ha délután megeszek egy fagylaltot(ez kb. egy héten 2szer fordul elő), akkor a vacsora már az eredeti kis adag fele, vagy egyáltalán nincs.


Próbálok mozogni (bicajozom és RR tornázok, ha nem vagyok hulla fáradt)


Ezidáig 4 kiló ment le. Nem sok, de már jó ideje tartom a súlyom.


Egy jó tanács. Egyél többször, keveset és csak akkor egyél, ha éhes vagy. Mielőtt ennél, igyál meg egy pohár vizet, mert lehet, hogy csak szomjas voltál. S ha fizikai munkát végzel, akkor minél több folyadékot, a másfél liter nem elég, mert pl: a mostani hőségben 3 liter is lehetne.


Kitartást, sok sikert, bármelyik diétát választod is.


(Ha sokkal többet tornáznék, nem csábulnék el az édességekre s este már nem ennék, szerintem több is lemenne.)

2010. jún. 13. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!